Jak mogę Ci pomóc:

01

Znajdź swoją ścieżkę

Odkryj swoją własną ścieżkę zawodową, która będzie zgodna z Twoimi zainteresowaniami, mocnymi stronami, stylem życia i potrzebami rynku.

02

Strategia zmiany pracy

Konsultacja podczas której opracujemy skuteczną strategię zmiany pracy.

03

Stwórz CV i zdobądź zaproszenie na rozmowę

Uzyskaj wskazówki, jak poprawić CV oraz napisać list motywacyjny, żeby wyróżnić się wśród innych kandydatów i otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

04

Wygraj rozmowę kwalifikacyjną

Uzyskaj wskazówki, jak najlepiej zaprezentować swoje doświadczenie i osiągnięcia przyszłemu pracodawcy, żeby zdobyć wymarzoną pracę i wynegocjować korzystne warunki.

Przed konsultacjami miałem tysiąc pomysłów i wszystkie były z mojego punktu widzenia właściwe w wyborze. Ale właściwy nie znaczy najlepszy – tutaj wkroczyła Monika, która podeszła do problemu profesjonalnie i z zaangażowaniem, dbając o to, by wszystkie kwestie związane z wyborem nowego kierunku zostały rozwiązane.

Konsultacje prowadzone na luzie, ale jednocześnie ma się poczucie, że można powiedzieć wszystko. Uważam to za bardzo ważne – nawet, jeżeli mówimy o rzeczach bardziej prywatnych. W ten sposób zwiększymy tylko naszą szansę na osiągniecie celu związanego z oferowaną usługą – tzn. na zdobycie wymarzonej pracy.

Ja dzięki Monice i mojemu własnemu wkładowi zdobyłem. A co z Tobą? Odważysz się na konsultacje, żeby powiedzieć, co Cię boli i wkurza? Ja bym się nie wahał 🙂

Adrian Parafianowicz | www.betteradrian.pl

Chcesz zadać pytanie?
Pisz śmiało!

Potrzebujesz wsparcia na ścieżce kariery? Chcesz upewnić się, czy konsultacje będą dopasowane do Twoich potrzeb? Napisz do mnie – odpowiadam na każdy email:

8 + 4 =

Pin It on Pinterest

Share This