Poznaj opinie moich klientów:

Ponieważ ostatnie lata zawodowe czułam mocne wypalenie, szukałam sposobów na poradzenie sobie z nim. Wiedziałam, że podstawa to odnaleźć swoją pasję i przełożyć ją na pracę. Ale w jakim zawodzie? Tego nie wiedziałam.

Różne pomysły miałam w głowie, ale tak naprawdę dopiero w momencie mojej już naprawdę prawdziwej rozpaczy (dlaczego czekałam tak długo? Nie wiem 😀 ) zdecydowałam się na kurs u pani Moniki. I to był strzał w przysłowiową dziesiątkę.

Tak naprawdę latami męczyłam się z pytaniem: „co ja bym chciała w życiu zawodowo robić, aby sprawiało mi radość”? I na to pytanie dostałam odpowiedź, w kursie i to szybciej niż się spodziewałam.

Kurs „Pomysł na pracę, którą pokochasz” już na początku spełnił swoje zadanie. Odnalazłam nawet kilka swoich ścieżek „kariery”. Polecam serdecznie.

Asia Niedzielska

Przed konsultacjami miałem tysiąc pomysłów i wszystkie były z mojego punktu widzenia właściwe w wyborze. Ale właściwy nie znaczy najlepszy – tutaj wkroczyła Monika, która podeszła do problemu profesjonalnie i z zaangażowaniem, dbając o to, by wszystkie kwestie związane z wyborem nowego kierunku zostały rozwiązane.

Konsultacje prowadzone na luzie, ale jednocześnie ma się poczucie, że można powiedzieć wszystko. Uważam to za bardzo ważne – nawet, jeżeli mówimy o rzeczach bardziej prywatnych. W ten sposób zwiększymy tylko naszą szansę na osiągniecie celu związanego z oferowaną usługą – tzn. na zdobycie wymarzonej pracy.

Ja dzięki Monice i mojemu własnemu wkładowi zdobyłem. A co z Tobą? Odważysz się na konsultacje, żeby powiedzieć, co Cię boli i wkurza? Ja bym się nie wahał 🙂

Adrian Parafianowicz

Właśnie wczoraj miałam konsultacje z Moniką, była to przemiła, profesjonalna i bardzo budująca rozmowa. Uważam, że pakiet i usługa oferowana przez Monikę jest bardzo fajnie przemyślana, jak i również Monika jest absolutnie profesjonalna, która bardzo angażuje się w swoją pracę i gwarantuje serwis w najwyższym standardzie. Atmosfera jest przemiła i bardzo relaksacyjna, co również pozwala na otwarcie się.

Po konsultacjach byłam w stanie wyklarować to, w czym czuje się najlepiej, jak i zrozumieć i wyeksponować swoje mocne strony i jak je wykorzystywać w karierze zawodowej. Również zrozumiałam, jak powinnam się do tej zmiany przygotować, więc jestem w stanie to zaplanować i zrealizować małymi krokami.

Bardzo dziękuję Ci Moniko i mam nadzieje osiągnąć wiele sukcesów w mojej karierze zawodowej. Czuje większą wiarę i motywacje po naszej wczorajszej rozmowie. Bardzo polecam konsultacje z Moniką 

Katarzyna Zawadowska

Szczerze polecam konsultacje u Moniki! Dzięki rozmowom z Moniką już wiem, w jakim kierunku mam dalej iść.

Dostałam bardzo konkretne, cenne i praktyczne wskazówki jak pokierować dalszą karierą aby zrealizować zawodowe marzenia. Nieoceniona pomoc przy poprawianiu aplikacji i tworzeniu profilu zawodowego 🙂  Wysłucha, doradzi i wspiera do momentu aż poczujesz się pewnie w danym temacie. Daje ogromną motywację do działania i cały czas pozostaje w kontakcie 🙂  Monika Dziękuję <3

Małgorzata Zmysłowska

Miałam dziś okazję wziąć udział w konsultacjach Moniki – polecam gorąco! <3

Spotkanie bardzo konkretne, otworzyło mi oczy na kilka tematów i dało do myślenia. Monika to bardzo ciepła, pozytywna osoba, słucha potrzeb rozmówcy, dopytuje, pomaga w poszukiwaniu przyczyn, daje celne wskazówki i umiejętnie nakierowuje na różne rozwiązania. Jest szczerze zainteresowana podejmowanym tematem, a do tego profesjonalna i pełna dobrej energii 🙂 

Monika, bardzo dziękuję Ci za spotkanie! Zachęcam do korzystania z konsultacji, naprawdę warto! <3 

Irena Powroźnik | www.irenapowroznik.pl

Poszukiwanie sposobu na siebie i swoje życie zawodowe w mojej opinii jest ogromnie trudne. Zastanawiam się nad tym co mam robić zawodowo już od dłuższego czasu i absolutnie nic nie przychodzi mi do głowy. Dzisiejsze spotkanie z Tobą było dla mnie ogromną inspiracją. Uważnie słuchałaś i umiejętnie zadawałaś mi pytania. I dzięki temu pierwszy raz wyobraziłam sobie i opowiedziałam Ci, jak się czuję, kiedy robię coś właśnie z pasją. Co to jest, nie miało w tym momencie żadnego znaczenia, a ja i tak to poczułam, ….. uczucie było niewiarygodne. Bardzo, bardzo Ci dziękuję. To cudowne uczucie, które pojawiło się dzięki Twojej pomocy należy teraz starannie pielęgnować. 🙂 Mam nadzieję, że za uczuciem pojawi się właśnie to COŚ. A Ty masz dar do tego co robisz, 🙂 Jeszcze raz Dziękuję Bardzo

Tatiana

Kiedy umówiłam się na konsultację z Moniką Juniewicz byłam w zawodowej rozterce. Nie wiedziałam jaki kierunek mam obrać, czy skupić się na pracy dla kogoś, czy tylko na własnym biznesie.

Rozmowa z Moniką pomogła mi na nowo wytyczyć to co w moim życiu jest najważniejsze i wybrać z tysięcy krążących po mojej głowie pomysłów ten najważniejszy. Zaraz po zakończeniu rozmowy wzięłam się do pracy! I tak w ciągu kilku dni powstała koncepcja mojego nowego biznesu, czyli Wirtualnego Event Managera. Teraz pomagam kobietom w organizacji ich własnych szkoleń, konferencji, czy spotkań, a ja mam pracę, która daje mi możliwość łączenia moich pasji, zainteresowań, mocnych stron i umiejętności.

Polecam Monikę każdemu kto stanął na rozstaju dróg swojej kariery nie wie jak wybrać najlepszą drogę.

Joanna Dzik | Wirtualny Event Manager

Podczas jednej rozmowy z Moniką doprecyzowałam wizję swojej działalności, ustaliłam priorytety i strategię. Zaplanowałam pierwsze kroki, które chcę i mogę wykonać już teraz, aby zacząć to realizować. Ta rozmowa i to, co dzięki niej zyskałam, przerosło moje wszelkie oczekiwania!
Monika jest przesympatyczną, ciepłą osobą. Potrafi skutecznie pomóc w dotarciu do sedna.

Inga Wiśniewska

Pin It on Pinterest

Share This