Poznaj opinie moich klientów:

Ponieważ ostatnie lata zawodowe czułam mocne wypalenie, szukałam sposobów na poradzenie sobie z nim. Wiedziałam, że podstawa to odnaleźć swoją pasję i przełożyć ją na pracę. Ale w jakim zawodzie? Tego nie wiedziałam.

Różne pomysły miałam w głowie, ale tak naprawdę dopiero w momencie mojej już naprawdę prawdziwej rozpaczy (dlaczego czekałam tak długo? Nie wiem 😀 ) zdecydowałam się na kurs u pani Moniki. I to był strzał w przysłowiową dziesiątkę.

Tak naprawdę latami męczyłam się z pytaniem: „co ja bym chciała w życiu zawodowo robić, aby sprawiało mi radość”? I na to pytanie dostałam odpowiedź, w kursie i to szybciej niż się spodziewałam.

Kurs „Pomysł na pracę, którą pokochasz” już na początku spełnił swoje zadanie. Odnalazłam nawet kilka swoich ścieżek „kariery”. Polecam serdecznie.

Asia Niedzielska

Wszystkim polecam kurs: ” Pomysł na pracę, którą pokochasz”.

Dzięki niemu uporządkowałam swoją dotychczasową wiedzę z zakresu doradztwa zawodowego, zgłębiłam samą siebie, podnosząc jednocześnie własną samoocenę. Poznałam także wiele nowych aspektów związanych z poszukiwaniem pracy i wiem teraz jakie podjąć decyzje i jestem pewna, że będą to trafne decyzje.

Jeszcze raz dziękuję Moniko za rzetelną pomoc i wsparcie.

Natalia Błachut

Kod Kariery rezultaty_

Pin It on Pinterest

Share This