Poznaj opinie moich klientów:

Ponieważ ostatnie lata zawodowe czułam mocne wypalenie, szukałam sposobów na poradzenie sobie z nim. Wiedziałam, że podstawa to odnaleźć swoją pasję i przełożyć ją na pracę. Ale w jakim zawodzie? Tego nie wiedziałam.

Różne pomysły miałam w głowie, ale tak naprawdę dopiero w momencie mojej już naprawdę prawdziwej rozpaczy (dlaczego czekałam tak długo? Nie wiem 😀 ) zdecydowałam się na kurs u pani Moniki. I to był strzał w przysłowiową dziesiątkę.

Tak naprawdę latami męczyłam się z pytaniem: „co ja bym chciała w życiu zawodowo robić, aby sprawiało mi radość”? I na to pytanie dostałam odpowiedź, w kursie i to szybciej niż się spodziewałam.

Kurs „Pomysł na pracę, którą pokochasz” już na początku spełnił swoje zadanie. Odnalazłam nawet kilka swoich ścieżek „kariery”. Polecam serdecznie.

Asia Niedzielska

Wszystkim polecam kurs: ” Pomysł na pracę, którą pokochasz”.

Dzięki niemu uporządkowałam swoją dotychczasową wiedzę z zakresu doradztwa zawodowego, zgłębiłam samą siebie, podnosząc jednocześnie własną samoocenę. Poznałam także wiele nowych aspektów związanych z poszukiwaniem pracy i wiem teraz jakie podjąć decyzje i jestem pewna, że będą to trafne decyzje.

Jeszcze raz dziękuję Moniko za rzetelną pomoc i wsparcie.

Natalia Błachut

Kod Kariery rezultaty_

Przed konsultacjami miałem tysiąc pomysłów i wszystkie były z mojego punktu widzenia właściwe w wyborze. Ale właściwy nie znaczy najlepszy – tutaj wkroczyła Monika, która podeszła do problemu profesjonalnie i z zaangażowaniem, dbając o to, by wszystkie kwestie związane z wyborem nowego kierunku zostały rozwiązane.

Konsultacje prowadzone na luzie, ale jednocześnie ma się poczucie, że można powiedzieć wszystko. Uważam to za bardzo ważne – nawet, jeżeli mówimy o rzeczach bardziej prywatnych. W ten sposób zwiększymy tylko naszą szansę na osiągniecie celu związanego z oferowaną usługą – tzn. na zdobycie wymarzonej pracy.

Ja dzięki Monice i mojemu własnemu wkładowi zdobyłem. A co z Tobą? Odważysz się na konsultacje, żeby powiedzieć, co Cię boli i wkurza? Ja bym się nie wahał 🙂

Adrian Parafianowicz

Właśnie wczoraj miałam konsultacje z Moniką, była to przemiła, profesjonalna i bardzo budująca rozmowa. Uważam, że pakiet i usługa oferowana przez Monikę jest bardzo fajnie przemyślana, jak i również Monika jest absolutnie profesjonalna, która bardzo angażuje się w swoją pracę i gwarantuje serwis w najwyższym standardzie. Atmosfera jest przemiła i bardzo relaksacyjna, co również pozwala na otwarcie się.

Po konsultacjach byłam w stanie wyklarować to, w czym czuje się najlepiej, jak i zrozumieć i wyeksponować swoje mocne strony i jak je wykorzystywać w karierze zawodowej. Również zrozumiałam, jak powinnam się do tej zmiany przygotować, więc jestem w stanie to zaplanować i zrealizować małymi krokami.

Bardzo dziękuję Ci Moniko i mam nadzieje osiągnąć wiele sukcesów w mojej karierze zawodowej. Czuje większą wiarę i motywacje po naszej wczorajszej rozmowie. Bardzo polecam konsultacje z Moniką 

Katarzyna Zawadowska

Konsultacja opinia Kinga

Szczerze polecam konsultacje u Moniki! Dzięki rozmowom z Moniką już wiem, w jakim kierunku mam dalej iść.

Dostałam bardzo konkretne, cenne i praktyczne wskazówki jak pokierować dalszą karierą aby zrealizować zawodowe marzenia. Nieoceniona pomoc przy poprawianiu aplikacji i tworzeniu profilu zawodowego 🙂  Wysłucha, doradzi i wspiera do momentu aż poczujesz się pewnie w danym temacie. Daje ogromną motywację do działania i cały czas pozostaje w kontakcie 🙂  Monika Dziękuję <3

Małgorzata Zmysłowska

Miałam dziś okazję wziąć udział w konsultacjach Moniki – polecam gorąco! <3

Spotkanie bardzo konkretne, otworzyło mi oczy na kilka tematów i dało do myślenia. Monika to bardzo ciepła, pozytywna osoba, słucha potrzeb rozmówcy, dopytuje, pomaga w poszukiwaniu przyczyn, daje celne wskazówki i umiejętnie nakierowuje na różne rozwiązania. Jest szczerze zainteresowana podejmowanym tematem, a do tego profesjonalna i pełna dobrej energii 🙂 

Monika, bardzo dziękuję Ci za spotkanie! Zachęcam do korzystania z konsultacji, naprawdę warto! <3 

Irena Powroźnik | www.irenapowroznik.pl

Konsultacja opinia Kinga

Poszukiwanie sposobu na siebie i swoje życie zawodowe w mojej opinii jest ogromnie trudne. Zastanawiam się nad tym co mam robić zawodowo już od dłuższego czasu i absolutnie nic nie przychodzi mi do głowy. Dzisiejsze spotkanie z Tobą było dla mnie ogromną inspiracją. Uważnie słuchałaś i umiejętnie zadawałaś mi pytania. I dzięki temu pierwszy raz wyobraziłam sobie i opowiedziałam Ci, jak się czuję, kiedy robię coś właśnie z pasją. Co to jest, nie miało w tym momencie żadnego znaczenia, a ja i tak to poczułam, ….. uczucie było niewiarygodne. Bardzo, bardzo Ci dziękuję. To cudowne uczucie, które pojawiło się dzięki Twojej pomocy należy teraz starannie pielęgnować. 🙂 Mam nadzieję, że za uczuciem pojawi się właśnie to COŚ. A Ty masz dar do tego co robisz, 🙂 Jeszcze raz Dziękuję Bardzo

Tatiana

Kiedy umówiłam się na konsultację z Moniką Juniewicz byłam w zawodowej rozterce. Nie wiedziałam jaki kierunek mam obrać, czy skupić się na pracy dla kogoś, czy tylko na własnym biznesie.

Rozmowa z Moniką pomogła mi na nowo wytyczyć to co w moim życiu jest najważniejsze i wybrać z tysięcy krążących po mojej głowie pomysłów ten najważniejszy. Zaraz po zakończeniu rozmowy wzięłam się do pracy! I tak w ciągu kilku dni powstała koncepcja mojego nowego biznesu, czyli Wirtualnego Event Managera. Teraz pomagam kobietom w organizacji ich własnych szkoleń, konferencji, czy spotkań, a ja mam pracę, która daje mi możliwość łączenia moich pasji, zainteresowań, mocnych stron i umiejętności.

Polecam Monikę każdemu kto stanął na rozstaju dróg swojej kariery nie wie jak wybrać najlepszą drogę.

Joanna Dzik | Wirtualny Event Manager

Podczas jednej rozmowy z Moniką doprecyzowałam wizję swojej działalności, ustaliłam priorytety i strategię. Zaplanowałam pierwsze kroki, które chcę i mogę wykonać już teraz, aby zacząć to realizować. Ta rozmowa i to, co dzięki niej zyskałam, przerosło moje wszelkie oczekiwania!
Monika jest przesympatyczną, ciepłą osobą. Potrafi skutecznie pomóc w dotarciu do sedna.

Inga Wiśniewska

Pin It on Pinterest

Share This