ZDOBĄDŹ LEPSZĄ PRACĘ

Opracuj skuteczną strategię zmiany pracy

Skorzystaj ze skutecznych wskazówek doświadczonego headhuntera

Poznaj swój potencjał zawodowy

Określ, jakie Twoje kompetencje i mocne strony są wartościowe dla przyszłego pracodawcy

l

Stwórz skuteczne CV

Zaprezentuj swoje atuty zawodowe w dokumentach aplikacyjnych, żeby zdobyć zaproszenie na rozmowę

U

Sprawdź możliwości rynkowe

Zweryfikuj rynek i sprawdź, gdzie najlepiej zainwestujesz swoje kompetencje i doświadczenie

Stwórz strategię i zdobądź lepszą pracę

Wybierz najlepsze metody szukania pracy i opracuj strategię skutecznych działań, które zaowocują zdobyciem pracy

Skuteczna strategia zdobycia nowej pracy

Szukasz nowej pracy, ale masz mały odzew na wysyłane aplikacje?

Słaby odzew na wysyłane aplikacje to nie tylko problem ze źle przygotowanymi dokumentami. To również niewłaściwie wyeksponowane Twoje atuty zawodowe w CV, a także korzystanie z nieefektywnych metod szukania pracy.

Możesz jednak łatwo rozwiązać ten problem i skorzystać z konsultacji podczas której nie tylko poprawisz swoje CV, ale również określisz swoją realną wartość zawodową i stworzysz strategię działań opartą na skutecznych metodach szukania pracy.

W czym pomoże Ci konsultacja?

Poznasz czym przekonasz przyszłego pracodawcę

Określisz, jakie posiadasz kompetencje i mocne strony oraz które z nich są najbardziej wartościowe dla przyszłego pracodawcy

Przygotujesz argumenty popierające Twoją kandydaturę

Przygotujesz silne argumenty, które poprą Twoją aplikację podczas procesu selekcji i rozmowy kwalifikacyjnej

Poznasz jakie masz możliwości na rynku

Przeanalizujesz branże, stanowiska i możliwe ścieżki kariery, które interesują Cię najbardziej. Dzięki temu zweryfikujesz i doprecyzujesz swoje cele zawodowe

Opracujesz skuteczną strategię

Opracujesz plan działań, opartych na skutecznych metodach szukania pracy. Dzięki temu krok po kroku zrealizujesz swój cel – zdobycie nowej pracy.

Ile jeszcze dni stracisz na nieefektywne szukanie nowej pracy?

Każdy dzień bez odzewu na Twoje dokumenty aplikacyjne to strata dla Ciebie.

Tracisz ciekawe oferty na stanowiska, gdzie możesz w pełni rozwijać swoje umiejętności, wykorzystywać wiedzę i zdobywać nowe doświadczenie. Tracisz również większe pieniądze, które zarobisz w nowej pracy.

Sprawdź, czy konsultacja jest dla Ciebie:

Masz trudność z określeniem swoich kompetencji

Podczas konsultacji przeprowadzimy dokładną analizę Twoich kompetencji. Dzięki temu dokładnie określisz, jakie masz zawodowe atuty, które mogą być cenne dla przyszłego pracodawcy

Twoje dotychczasowe poszukiwania są nieskuteczne

Poznasz skuteczne metody poszukiwania pracy. Znając swoją wartość zawodową i posiadając CV, które będzie odpowiednio prezentować Twoją wartość dla pracodawcy Twoje działania zaczną w końcu przynosić efekty.

Nie wiesz na jakie stanowiska pasujesz

Dokonasz analizy stanowisk pod kątem dopasowania Twojego potencjału zawodowego. Poznasz też możliwe ścieżki kariery, dzięki temu łatwiej zaplanujesz kolejne zmiany i awanse.

Otrzymujesz mało zaproszeń na rozmowy

Poznasz przyczynę słabego odzewu na Twoje aplikacje i dowiesz się, co konkretnie poprawić w CV, żeby zacząć otrzymywać zaproszenia na rozmowy. Poznasz też skuteczne metody szukania pracy, które zaowocują dodatkowymi zaproszeniami.

Nie wiesz od czego zacząć zmianę pracy

Pokażę Ci, jakie działania musisz podjąć, żeby skutecznie dokonać zmiany pracy. Opracujesz plan działania, dzięki któremu będziesz wiedzieć co i kiedy zrobić.

Poznajmy się,

Jestem Monika Juniewicz-Olejnik i pracuję jako Konsultant Kariery, Doradca Zawodowy i Headhunter.

W rekrutacji pracuję od ponad 10 lat i mam na swoim koncie międzynarodowe projekty rekrutacyjne zakończone sukcesami. Przez procesy w których uczestniczyłam przewinęło się tysiące kandydatów.

Znam dobrze potrzeby pracodawców, dzięki czemu moje wskazówki dla osób zmieniających pracę są praktyczne i skuteczne – sprawdź poniżej opinie o współpracy ze mną.

Pracuję również jako doradca zawodowy i konsultant kariery, dzięki temu moje podejście jest bardziej kompleksowe – biorę pod uwagę nie tylko aktualną sytuację na rynku, potrzeby pracodawców, ale przede wszystkim Twój unikalny potencjał zawodowy i Twoje potrzeby.

Jak to działa

1. Zapisz się na konsultacje

Możesz zapisać się na konsultacje dokonując zakupu na tej stronie. Jeśli wcześniej chcesz zadać pytanie związane z konsultacjami – napisz do mnie – odpowiadam na każdy mail i chętnie Ci pomogę.

i

2. Ustal szczegóły spotkania

Po zakupie otrzymasz mail, w którym będą wszystkie wskazówki związane z konsultacjami. Znajdą się w nim informacje, które potrzebuję, żeby dopasować konsultację pod Twoje indywidualne potrzeby i sytuację. Ustalimy również termin spotkania.

3. Spotkanie Skype/telefon

Spotykamy się na Skype/Zoom lub rozmawiamy przez telefon. Całe spotkanie trwa około 2 – 2,5 godziny. Podczas spotkania przekazuję Ci konkretne wskazówki, które pomogą Ci zdobyć wymarzoną pracę. Po konsultacji pozostajemy w kontakcie mailowym.

Strategia zmiany pracy + wskazówki do CV

Konsultacja podczas której opracujemy skuteczną strategię zmiany pracy.  Przeanalizujemy stanowiska pod kątem dopasowania Twojego potencjału. Przygotujemy silne argumenty popierające Twoją kandydaturę w CV i na kolejnych etapach procesu rekrutacyjnego.

899 PLN

Szczegóły konsultacji:
 • Analiza Twojego potencjału zawodowego pod kątem wartości dla pracodawcy
 • Poprawienie CV, które lepiej wyeksponuje Twoje atuty zawodowe
 • Analiza potencjalnych stanowisk pod kątem dopasowania Twojego potencjału zawodowego
 • Omówienie skutecznych metod szukania pracy
 • Opracowanie strategii działań prowadzących do zdobycia nowej pracy
 • Ponad 2-godzinna konsultacja Skype/ Zoom
 • Dodatkowe wsparcie mailowe po konsultacji

Strategia zmiany pracy + wskazówki do CV + przygotowanie do rozmowy o pracę

Pakiet konsultacji: konsultacja opracowania skutecznej strategii zmiany pracy połączona ze wskazówkami do Twoich dokumentów aplikacyjnych oraz konsultacja przygotowująca do rozmowy kwalifikacyjnej

1199 PLN

Szczegóły konsultacji:
 • Analiza Twojego potencjału zawodowego pod kątem wartości dla pracodawcy
 • Poprawienie CV, które lepiej wyeksponuje Twoje atuty zawodowe
 • Analiza potencjalnych stanowisk pod kątem dopasowania Twojego potencjału zawodowego
 • Omówienie skutecznych metod szukania pracy
 • Opracowanie strategii działań prowadzących do zdobycia nowej pracy
 • Przećwiczenie całej rozmowy o pracę lub pytań, które sprawiają Ci największą trudność
 • Dodatkowe wskazówki zwiększające Twoje powodzenie na rozmowie o pracę
 • Omówienie najskuteczniejszych sposobów prezentowania swojej wartości zawodowej podczas rozmowy
 • 2 x 2-godzinna konsultacja Skype/ Zoom
 • Dodatkowe wsparcie mailowe po konsultacji

Szczerze polecam konsultacje u Moniki! Dzięki rozmowom z Moniką już wiem, w jakim kierunku mam dalej iść.

Dostałam bardzo konkretne, cenne i praktyczne wskazówki jak pokierować dalszą karierą aby zrealizować zawodowe marzenia. Nieoceniona pomoc przy poprawianiu aplikacji i tworzeniu profilu zawodowego 🙂  Wysłucha, doradzi i wspiera do momentu aż poczujesz się pewnie w danym temacie. Daje ogromną motywację do działania i cały czas pozostaje w kontakcie 🙂  Monika Dziękuję <3

Małgorzata Zmysłowska | Pracownia Kreatywnego Biznesu

Przed konsultacjami miałem tysiąc pomysłów i wszystkie były z mojego punktu widzenia właściwe w wyborze. Ale właściwy nie znaczy najlepszy – tutaj wkroczyła Monika, która podeszła do problemu profesjonalnie i z zaangażowaniem, dbając o to, by wszystkie kwestie związane z wyborem nowego kierunku zostały rozwiązane.

Konsultacje prowadzone na luzie, ale jednocześnie ma się poczucie, że można powiedzieć wszystko. Uważam to za bardzo ważne – nawet, jeżeli mówimy o rzeczach bardziej prywatnych. W ten sposób zwiększymy tylko naszą szansę na osiągniecie celu związanego z oferowaną usługą – tzn. na zdobycie wymarzonej pracy.

Ja dzięki Monice i mojemu własnemu wkładowi zdobyłem. A co z Tobą? Odważysz się na konsultacje, żeby powiedzieć, co Cię boli i wkurza? Ja bym się nie wahał 🙂

Adrian Parafianowicz

Pin It on Pinterest

Share This