Poznaj mnie

Konsultant Kariery | Doradca Zawodowy | Headhunter

Ciekawi Cię kim jestem?

Poznajmy się bliżej – poznaj moje doświadczenie i dowiedź się, jak mogę pomóc Ci w zmianie pracy.

“Największa korzyść ze stawania się silniejszym, szczęśliwszym, dzielniejszym to znalezienie w sobie odwagi, by żyć w większej zgodzie z własnymi marzeniami teraz – niezależnie od przeszkód, jakie po drodze natrafisz”

Dlaczego warto ze mną pracować?

Myślę, że najlepszą odpowiedzią na to pytanie są opinie i rekomendacje osób, którym już pomogłam 🙂

Pomaganie w obszarze kariery i zmiany pracy wymaga sporej wiedzy, ale przede wszystkim praktycznego doświadczenia. Połączenie kompetencji headhuntera i doradcy zawodowego pozwala mi skuteczniej pomagać w zmianie pracy. Nie tylko lepiej rozumiem Twoje potrzeby i motywacje, ale też łatwiej jest mi doradzić, jak dotrzeć do odpowiednich pracodawców, którzy umożliwią rozwój Twojego potencjału i pracę w zgodzie z wartościami.

★★★★★

“Polecam serdecznie Monikę, cały proces przebranżowienia był dobrze zbadany pod kątem predyspozycji do przejścia w rolę testera oprogramowania. Później cały czas mogłem polegać na jej kontakcie mailowym, który dawał mi cenne wskazówki.

Przy realizacji już aplikacji do poszczególnych firm konsultacja CV nie tylko ją uatrakcyjniła ale spowodowała że po miesiącu od konsultacji dostałem pracę jako Junior QA Specialist.

Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci w tej drodze to myślę, że Monika jest właściwą osobą 🙂”

Tomasz

Przed konsultacjami miałem tysiąc pomysłów i wszystkie były z mojego punktu widzenia właściwe w wyborze. Ale właściwy nie znaczy najlepszy – tutaj wkroczyła Monika, która podeszła do problemu profesjonalnie i z zaangażowaniem, dbając o to, by wszystkie kwestie związane z wyborem nowego kierunku zostały rozwiązane.

Konsultacje prowadzone na luzie, ale jednocześnie ma się poczucie, że można powiedzieć wszystko. Uważam to za bardzo ważne – nawet, jeżeli mówimy o rzeczach bardziej prywatnych. W ten sposób zwiększymy tylko naszą szansę na osiągniecie celu związanego z oferowaną usługą – tzn. na zdobycie wymarzonej pracy.

Ja dzięki Monice i mojemu własnemu wkładowi zdobyłem. A co z Tobą? Odważysz się na konsultacje, żeby powiedzieć, co Cię boli i wkurza? Ja bym się nie wahał 🙂

Adrian Parafianowicz

Właśnie wczoraj miałam konsultacje z Moniką, była to przemiła, profesjonalna i bardzo budująca rozmowa. Uważam, że pakiet i usługa oferowana przez Monikę jest bardzo fajnie przemyślana, jak i również Monika jest absolutnie profesjonalna, która bardzo angażuje się w swoją pracę i gwarantuje serwis w najwyższym standardzie. Atmosfera jest przemiła i bardzo relaksacyjna, co również pozwala na otwarcie się.

Po konsultacjach byłam w stanie wyklarować to, w czym czuje się najlepiej, jak i zrozumieć i wyeksponować swoje mocne strony i jak je wykorzystywać w karierze zawodowej. Również zrozumiałam, jak powinnam się do tej zmiany przygotować, więc jestem w stanie to zaplanować i zrealizować małymi krokami.

Bardzo dziękuję Ci Moniko i mam nadzieje osiągnąć wiele sukcesów w mojej karierze zawodowej. Czuje większą wiarę i motywacje po naszej wczorajszej rozmowie. Bardzo polecam konsultacje z Moniką 

Katarzyna Zawadowska

★★★★★

Hej Moniko
Bardzo dziękuję za konsultację, bardzo mi pomogłaś jesteś nie tylko fachowcem ale też super człowiekiem 🤗😘.
Prace o którą się ubiegałam w płacach, otrzymałam także od września zaczynam☺️😊…twoje wskazówki okazały się być bardzo cenne🥰. 😄
Na rozmowie uprzedziłam Panią rekruter z pytaniami bo już wcześniej otrzymała ode mnie odpowiedzi na pytania które miała przygotowane.
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję i na pewno skorzystam jeszcze z konsultacji…
Moniko życzę Ci wszystkiego co najlepsze, ściskam gorąco i do usłyszenia za jakiś czas 😉😘

Kinga

Lat doświadczenia w doradztwie zawodowym

Lat doświadczenia w rekrutacjach w Europie

Osób skorzystało z moich materiałów

Kwalifikacje & osiągnięcia

Jestem certyfikowanym doradcą zawodowym, ukończyłam studia podyplomowe z zasobów ludzkich oraz zagraniczne kursy z coachingu kariery. Stale rozwijam się i podnoszę swoje kompetencje poprzez udział w szkoleniach i praktykę.

Posiadam ponad 10-letnie praktyczne doświadczenie w HR (zasoby ludzkie) w dużych międzynarodowych firmach, dzięki temu mogłam korzystać z najnowocześniejszych narzędzi i najlepszych praktyk.

Prowadziłam i uczestniczyłam w wielu międzynarodowych projektach HR zakończonych sukcesami.

Zawód doradcy zawodowego wymaga ode mnie posiadania obszernej wiedzy z zakresu zasobów ludzkich, psychologii, coachingu, znajomości rynku pracy i potrzeb pracodawcy. Mam za sobą setki konsultacji indywidualnych z osobami chcących w pełni wykorzystywać swój potencjał oraz czerpać satysfakcję z pracy.

Pobierz wartościowe materiały:

Przygotowałam dla Ciebie materiały, które pomogą Ci lepiej poznać Twój potencjał zawodowy i określić aktualną sytuację:

Enneagram test osobowości

Test osobowości

Enneagram

Odkryj jaki swój typ osobowości, poznaj swój styl pracy i mocne strony

Lista

Mocne strony

Pobierz listę 24 mocnych stron charakteru i sprawdź, co jest Twoją siłą

Profil LinkedIn

Lista

Profil LinkedIn

Sprawdź, czy Twój profil LinkedIn ma wszystkie elementy, by pracodawca sam Cię odnalazł 

W czym mogę Ci pomóc:

Określenie potencjału

Profil LinkedIn

Analiza kompetencji

Strategia zmiany pracy

Ścieżki kariery

Rozmowa kwalifikacyjna

h

Przygotowanie CV

Awans wewnętrzny

🖥📚 Kursy i e-booki dla Ciebie

Kursy i e-booki, które pomogą Ci znaleźć satysfakcjonującą pracę:

Jak przekonać pracodawcę

Pomysł na pracę, którą pokochasz

Odkryj, co robisz świetnie i znajdź pomysł na pracę, którą pokochasz

E-book CV

Jak napisać dobre CV, które Cię wyróżni

E-book, który pomoże Ci stworzyć skuteczne CV

Jak przekonać pracodawcę

Jak przekonać pracodawcę, by płacił Ci więcej

Skorzystaj z gotowych skryptów i zarabiaj tyle, ile zasługujesz

Pobierając materiały wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymania wartościowych treści i informacji handlowych w ramach newslettera strony MonikaJuniewicz.pl. W każdej chwili możesz wycofać zgodę.

Szczegółowe informacje na temat ochrony danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Pin It on Pinterest

Share This