.

Ten program jest dla Ciebie jeśli:

  • Chciałabyś zmienić pracę na etacie na lepszą
  • Chciałabyś awansować lub przejść na inne stanowisko
  • Chcesz wrócić na rynek pracy po przerwie

zmiana

zawodowa

Poznaj 8 kroków, które pozwolą Ci bezpiecznie dokonać zmiany zawodowej

Jeśli masz pytania odnośnie programu lub wymienionych tematów – zapraszam Cię serdecznie do kontaktu:

Określisz swój cel zawodowy

Sprecyzujesz swój cel zawodowy, który będzie zgodny z Twoją wizją życia i kariery.

v

Stworzysz Strategię Komunikacji

Przygotujesz komunikację, która będzie odpowiednia do Twojego celu kariery.

Stworzysz plan zawodowy

Stworzysz plan, który pozwoli Ci się skupić na najważniejszych działaniach.

Stworzysz silną sieć zawodową

Poznasz sposoby na budowanie i rozwijanie relacji zawodowych.

Znajdziesz swoją unikalność

Określisz jakie umiejętności, silne strony, talenty wyróżniają Cię na rynku pracy.

i

Stworzysz profesjonalne CV

Poprawisz swoje dokumenty aplikacyjne i profile na LinkedIn oraz GoldenLine.

U

Wybierzesz metodę szukania pracy

Poznasz i wybierzesz najlepszą dla siebie metodę poszukiwań.

Przygotujesz się do rozmowy o pracę

Przećwiczysz rozmowę kwalifikacyjną i negocjacje wynagrodzenia.

Jak pracujemy:

Program składa się z ośmiu spotkań przez Skype.

W przyjaznej atmosferze i w miejscu, gdzie jest Ci najwygodniej rozmawiamy przez ok. 1-1,5 godziny i znajdujemy najlepsze sposoby na pokonanie Twoich problemów związanych z karierą. Program dostosowuję zawsze do Twoich potrzeb, możesz więc zaproponować inne tematy związane z karierą.

Spotykamy się raz na 2 tygodnie lub częściej, jeśli jesteś gotowa na bardziej intensywne tempo. W czasie trwania programu możesz liczyć na moje pełne wsparcie mailowe i telefoniczne.

Jeśli masz pytania odnośnie programu, zapraszam Cię serdecznie do kontaktu:

Jak pracujemy:

Poznaj opinie moich klientek:

Przeczytaj, jakie rezultaty osiągnęły kobiety, które skorzystały z programu

Program poleciła mi moja koleżanka, która ukończyła program coachingowy u Moniki. Byłam na etapie szukania pracy, jednak wciąż nie otrzymywałam zaproszeń na rozmowy. Wiedziałam, że Monika pracuje jako rekruter, więc chciałam poznać jej opinię na temat mojego CV. Po pierwszym spotkaniu wiedziałam już jak poprawić moje CV, ale też uświadomiłam sobie, jak bardzo chaotyczne były moje działania związane z poszukiwaniem pracy. Zdecydowałam się na cały program i nie żałuję, bo nie tylko sama zdobyłam pracę, ale również otrzymałam narzędzia i wskazówki, które na pewno bardzo przydadzą mi się w przyszłości. Przez cały czas byłam w kontakcie z Moniką, która motywowała mnie do działania i wspierała. Podobało mi się też jej indywidualne podejście, bo program został dopasowany do moich potrzeb. W ten sposób skupiliśmy się tylko na tym, co było dla mnie najważniejsze.”

Magda | Team Leader

“Kiedy zaczynałam program byłam przytłoczona i sfrustrowana swoją pracą. Już od jakiegoś czasu myślałam, żeby znaleźć coś innego, ale nie wiedziałam jak się za to zabrać. Dzięki pracy z Moniką odkryłam swoje silne strony i talenty, których nawet wcześniej nie dostrzegałam. Uświadomiłam sobie też, co tak naprawdę lubię robić i co jest dla mnie najważniejsze w pracy. Dzięki temu udało mi się dosyć szybko określić nowy kierunek zawodowy. Współpraca z Moniką przyniosła tak widoczne rezultaty, że poprosiłam jeszcze o wsparcie w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych i później w przygotowaniu do rozmowy. Dzięki wskazówkom Moniki przeszłam bez stresu przez rozmowę kwalifikacyjną. Czułam się też pewnie, bo byłam świadoma swoich umiejętności i wiedziałam jak je najlepiej zaprezentować. Nie musiałam zbyt długo czekać na pozytywną odpowiedz i ofertę po rozmowie. To była jedna z najszczęśliwszych chwil, bo dostałam pracę, o której wcześniej mogłam tylko nieśmiało pomarzyć! Mam już wyznaczone kolejne cele i wiem, do kogo będę mogła się zwrócić gdybym potrzebowała wsparcia w ich realizacji.”

Agnieszka | Marketing Brand Manager

Kto będzie Twoim wsparciem:

MONIKA JUNIEWICZ-OLEJNIK

Jestem konsultantem kariery, certyfikowanym doradcą zawodowym oraz headhunterem.

Na co dzień wspieram kobiety, które utknęły na swojej ścieżce zawodowej, tak żeby mogły ruszyć z miejsca i sięgnąć po swoje zawodowe marzenia.

Na bazie mojego ponad 10-letniego doświadczenia w dziale Human Resources (zasoby ludzkie) w międzynarodowych firmach stworzyłam program Ścieżka Kariery oraz Zmiana Zawodowa. Programy te pomagają kobietom odnaleźć ścieżkę kariery zgodną z ich zainteresowaniami, wartościami, silnymi stronami i potrzebami rynku.

Do mojej pracy wprowadzam narzędzia, metody i wiedzę z różnych obszarów HR, które wykorzystywałam prowadząc projekty rekrutacyjne w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) oraz biorąc udział w międzynarodowych projektach HR.

HR, rozwój kariery i praca z ludźmi są moją pasją – bez przerwy szkolę się w tych obszarach i testuję na sobie nowe rozwiązania i narzędzia, ponieważ chcę, żeby moje klientki osiągały wymarzone przez siebie rezultaty.

Zapraszam Cię na mój blog oraz fanpage gdzie znajdziesz artykuły i porady związane z rozwijaniem kariery.

Sprawdź też Program Ścieżka Kariery:

Pin It on Pinterest

Share This