.

.
Jeśli zajrzałaś tu, to prawdopodobnie jesteś rozczarowana swoją sytuacją zawodową i nie jesteś pewna, jaki kolejny krok dalej zrobić. Czujesz, że tym razem nie chodzi tylko o znalezienie kolejnej pracy, ale o pracę, która będzie mieć sens. Jesteś sfrustrowana i przytłoczona tą sytuacją, wciąż zadajesz sobie pytania czego tak naprawdę chcesz i jak to zdobyć. Spędzasz dużo czasu myśląc o swojej pracy lub próbując uzyskać jasność co do tego, w jakim kierunku dalej iść. Mówisz sobie, że powinnaś być wdzięczna za to, że w ogóle masz pracę. Jednak gdzieś głęboko w sobie wiesz, że chcesz pracy, która będzie mieć dla Ciebie naprawdę znaczenie. Wszystko to tworzy sytuację stresującą w Twoim życiu i powoduje, że Twoja pewność siebie słabnie. Zaczynasz się nawet zastanawiać, co z Tobą jest nie tak? Starasz się coś robić, ale rezultaty wciąż nie są zadowalające. Czasami nawet wątpisz, czy kiedykolwiek znajdziesz pracę, która da Ci satysfakcję.
Jeśli ta sytuacja jest Ci znajoma, to wiedz, że to co przeżywasz wynika z tego, że prawdopodobnie zmieniła się Twoja sytuacja życiowa, a wraz z nią Twoje priorytety. Dlatego Twoja obecna praca nie pasuje już do Twojego życia i potrzeb z nim związanych. Wiedz, że nie jesteś jedyną kobietą, która przeżywa takie rozterki i próbuje znaleźć swoje miejsce w życiu zawodowym. Ja sama jakiś czas temu przeszłam przez dużą zmianę zawodową. Dzisiaj mam pracę, która nie tylko w pełni wykorzystuje mój potencjał, ale również pozwala cieszyć się z sukcesów kobiet, które dzięki mojej pracy odnalazły swoją ścieżkę kariery. Wykorzystując swoje własne doświadczenie, wiedzę, umiejętności oraz doświadczenia kobiet, z którymi pracuję stworzyłam program Ścieżka Kariery, który pomaga odnaleźć własną drogę zawodową.

Program Ścieżka Kariery:

Poznaj 6 łatwych i bezpiecznych kroków do odnalezienia idealnej ścieżki kariery

Twoje wartości zawodowe

Określisz, co jest dla Ciebie najważniejsze nie tylko w życiu zawodowym, ale również w życiu osobistym. Dowiesz się również, co najbardziej motywuje Cię w pracy i jakie role spełniają te czynniki w Twojej karierze.

Twoja unikalność

Zrobisz podsumowanie swoich doświadczeń zawodowych i największych sukcesów. Odkryjesz swoje silne strony, talenty oraz najważniejsze umiejętności. Określisz, które zainteresowania będą najlepiej wspierać Twój rozwój.

Obszary do rozwoju

Sprawdzisz jakie umiejętności i kwalifikacje będą potrzebne, żeby osiągnąć swój cel zawodowy. Określisz, w jaki sposób najszybciej możesz rozwinąć te obszary.

Środowisko pracy

Odkryjesz jakie środowisko pracy jest dla Ciebie idealne, jakie aspekty pracy są dla Ciebie najważniejsze i kto może Cię wesprzeć w trakcie zmiany zawodowej.

TWOJA WIZJA KARIERY

Stworzysz obraz kariery, która będzie idealna dla Ciebie biorąc pod uwagę Twoje cechy osobowości, talenty, zainteresowania i potrzeby rynku. Stworzysz również wizję życia, które chciałabyś prowadzić w przyszłości.

TWÓJ PLAN KARIERY

Stworzysz strategię działania, która pomoże Ci zrealizować wyznaczony cel zawodowy. Opracujesz szczegółowy plan na najbliższe tygodnie i dni tak, żebyś wiedziała na czym się skupić i co dokładnie masz robić.

Jak pracujemy:

Program składa się z sześciu spotkań przez Skype przy Twojej ulubionej kawie lub herbacie. W przyjaznej atmosferze i w miejscu, gdzie jest Ci najwygodniej rozmawiamy przez ok. 1-1,5 godziny i znajdujemy najlepsze sposoby na pokonanie Twoich problemów związanych z karierą. Program dostosowuję zawsze do Twoich potrzeb, możesz więc zaproponować inne tematy związane z karierą. Spotykamy się raz na 2 tygodnie lub częściej, jeśli jesteś gotowa na bardziej intensywne tempo. W czasie trwania programu możesz liczyć na moje pełne wsparcie mailowe i telefoniczne. Jeśli masz pytania odnośnie programu, zapraszam Cię serdecznie do kontaktu:

Jak pracujemy:

Poznaj opinie moich klientek:

Przeczytaj, jakie rezultaty osiągnęły kobiety, które skorzystały z programu
Program Moniki pojawił się we właściwym czasie w moim życiu. To był dla mnie trudny czas, ponieważ moja praca od dawna nie dawała mi już satysfakcji. Od pierwszego spotkania z Moniką wiedziałam, że czeka mnie poważna zmiana, ale jednocześnie czułam się bezpiecznie, bo miałam wsparcie osoby, która jest profesjonalistą. Pracowałyśmy nad tym, co jest dla mnie najważniejsze w życiu zawodowym i osobistym. Zrozumiałam wtedy, dlaczego moja praca nie dawała mi satysfakcji. Z każdym spotkaniem wiedziałam coraz więcej o sobie i dostrzegałam dla siebie coraz więcej możliwości. Dzięki współpracy z Moniką osiągnęłam bardzo jasne zrozumienie tego, czego chcę od mojej przyszłej pracy i od życia w ogóle. Teraz mam jasną wizję tego, co chcę osiągnąć i realistyczne plany działania, które pozwolą mi osiągnąć mój wymarzony cel”
Sylwia | Key Account Manager

Zdecydowałam się na pracę z Moniką ponieważ chciałam w końcu zmienić pracę na taką, w której czułabym się szczęśliwa, zmotywowana i w której mogłabym się rozwijać. Sesje z Moniką pomogły mi uzyskać dobre zrozumienie moich mocnych stron, umiejętności i motywacji, które z kolei pomogły mi odkryć szereg potencjalnych ścieżek kariery. Niespodziewanym bonusem całego programu było to, że wzrosła znacząco moja pewność siebie i motywacja. Teraz jestem na etapie, gdzie wiem dokładnie, co chcę zrobić i wiem, w jaki sposób to urzeczywistnić. Po raz pierwszy w życiu jestem podekscytowana moimi planami! Polecam wszystkim ten program – naprawdę wartościowe doświadczenie!”
Beata | Koordynator projektów

“Kiedy zaczynałam program byłam przytłoczona i sfrustrowana swoją pracą. Już od jakiegoś czasu myślałam, żeby znaleźć coś innego, ale nie wiedziałam jak się za to zabrać. Dzięki pracy z Moniką odkryłam swoje silne strony i talenty, których nawet wcześniej nie dostrzegałam. Uświadomiłam sobie też, co tak naprawdę lubię robić i co jest dla mnie najważniejsze w pracy. Dzięki temu udało mi się dosyć szybko określić nowy kierunek zawodowy. Współpraca z Moniką przyniosła tak widoczne rezultaty, że poprosiłam jeszcze o wsparcie w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych i później w przygotowaniu do rozmowy. Dzięki wskazówkom Moniki przeszłam bez stresu przez rozmowę kwalifikacyjną. Czułam się też pewnie, bo byłam świadoma swoich umiejętności i wiedziałam jak je najlepiej zaprezentować. Nie musiałam zbyt długo czekać na pozytywną odpowiedz i ofertę po rozmowie. To była jedna z najszczęśliwszych chwil, bo dostałam pracę, o której wcześniej mogłam tylko nieśmiało pomarzyć! Mam już wyznaczone kolejne cele i wiem, do kogo będę mogła się zwrócić gdybym potrzebowała wsparcia w ich realizacji.”
Agnieszka | Marketing Brand Manager

Kto będzie Twoim wsparciem:

MONIKA JUNIEWICZ-OLEJNIK

Jestem konsultantem kariery, certyfikowanym doradcą zawodowym oraz headhunterem. Na co dzień wspieram kobiety, które utknęły na swojej ścieżce zawodowej, tak żeby mogły ruszyć z miejsca i sięgnąć po swoje zawodowe marzenia. Na bazie mojego ponad 10-letniego doświadczenia w dziale Human Resources (zasoby ludzkie) w międzynarodowych firmach stworzyłam program Ścieżka Kariery oraz Zmiana Zawodowa. Programy te pomagają kobietom odnaleźć ścieżkę kariery zgodną z ich zainteresowaniami, wartościami, silnymi stronami i potrzebami rynku. Do mojej pracy wprowadzam narzędzia, metody i wiedzę z różnych obszarów HR, które wykorzystywałam prowadząc projekty rekrutacyjne w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) oraz biorąc udział w międzynarodowych projektach HR. HR, rozwój kariery i praca z ludźmi są moją pasją – bez przerwy szkolę się w tych obszarach i testuję na sobie nowe rozwiązania i narzędzia, ponieważ chcę, żeby moje klientki osiągały wymarzone przez siebie rezultaty. Zapraszam Cię na mój blog oraz fanpage gdzie znajdziesz artykuły i porady związane z rozwijaniem kariery.

Sprawdź też Program Zmiana Zawodowa:

Pin It on Pinterest

Share This