Twój Profil Finansowy

Poznaj swój Profil Finansowy i skuteczniej zarządzaj swoimi pieniędzmi!

Konsultacja online, podczas której poznasz swoją osobowość finansową oraz nastawienie do pieniędzy, by skuteczniej inwestować, oszczędzać i zarządzać swoimi finansami

 

Być może masz już jakąś wiedzę na temat twardych finansów — wiesz, jak planować lub oszczędzać pieniądze.

Samo posiadanie wiedzy to jednak za mało, ponieważ często … nie wdrażamy tej wiedzy w życie.

Dlaczego tak się dzieje?

Na Twoje działania w sferze finansowej wiedza ma tylko niewielki wpływ. Większą rolę odgrywa to, jakie masz nastawienie do pieniędzy, jakie masz nawyki, przekonania i jak reagujesz na różne sytuacje związane z pieniędzmi.

Twoja osobowość i nastawienie wobec pieniędzy określa:

Jakie masz trwałe dyspozycje do określonego zachowania związanego z pieniędzmi

Jak emocjonalnie reagujesz na sytuacje związane z pieniędzmi i jak to wpływa na decyzje finansowe

Jakie masz zasoby wewnętrzne, które decydują o Twojej skuteczności lub nieskuteczności w sferze finansów

Wiedza o tym, co kieruje Twoimi decyzjami finansowymi, jest pierwszym krokiem do osiągnięcia Twoich celów finansowych

Jak większość rzeczy w życiu, Twoja reakcja na pieniądze jest w dużej mierze podyktowana Twoją osobowością. Ale czy zastanawiałaś się, jak zachowujesz się jeśli chodzi o finanse i jak to zachowanie wpływa na to, ile zarabiasz, jakie masz zadłużenie lub oszczędności?

Kiedy nie rozumiemy samych siebie, tworzymy różnego rodzaju poznawcze ślepe punkty i złe nawyki finansowe, które osłabiają naszą zdolność do budowania trwałego bogactwa. Znajomość swojej osobowości finansowej wskazuje nam drogę do sukcesu finansowego.

Określenie typu, do którego należysz i zrozumienie jego pozytywnych i negatywnych aspektów może znacznie poprawić Twoje relacje z pieniędzmi.

Może pomóc Ci mniej wydawać na impulsywne zakupy, lepiej zarządzać budżetem, mądrze inwestować i zapewnić niezłe oszczędności na emeryturę.

 

Odkryj, jakie masz nastawienie do pieniędzy i jak Twoje cechy osobowości wpływają na Twoją sytuację finansową.

Zrozumienie swojej osobowości związanej z pieniędzmi to pierwszy krok, który pomoże Ci ukształtować zdrowe podejście do wydawania, oszczędzania i inwestowania.

Określenie typu osobowości, do którego należysz i zrozumienie jego negatywnych aspektów może znacznie poprawić Twoje relacje z pieniędzmi.

Gdy określisz, który z typów osobowości najbardziej Cię opisuje i zastanowisz się, jak podchodzisz do pieniędzy, poznasz, co możesz zrobić, żeby jak najlepiej wykorzystać to, co masz. Wprowadzanie małych zmian często może przynieść duże rezultaty.

Poznaj swój Profil Finansowy, by przejąć kontrolę nad swoimi pieniędzmi

Dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać swoje mocne strony finansowe,

by budować swoją wolność finansową

Poznaj swój Profil Finansowy

INDYWIDUALNA KONSULTACJA ONLINE

Twój Profil Finansowy

60-minutowa konsultacja online, podczas której:

Poznasz swój podstawowy profil finansowy, który pozwoli Ci uświadomić sobie, co decyduje o Twojej skuteczności lub nieskuteczności w sferze finansów

Odkryjesz, co napędza Twoje nastawienie wobec pieniądza, by bardziej świadomie reagować na sytuacje związane z pieniędzmi.

Dowiesz się, jaki typ osobowości finansowej posiadasz, co pozwoli Ci budować wolność finansową na Twoich mocnych stronach.

Otrzymasz 2 profesjonalne kwestionariusze psychologiczne, które odkryją Twój Profil i osobowość finansową

299 

★★★★★

Bardzo polecam Monikę każdemu, kto chce świadomie podchodzić do swoich finansów. Monika łączy osobistą serdeczność z ogromną wiedzą, którą przekazuje w sposób dostępny i atrakcyjny.

Konsultacja to 100% konkretów w postaci praktycznych i bardzo pomocnych wskazówek. Ujęło mnie także kompleksowe podejście do tematu finansów, dzięki któremu różne części mojego indywidualnego doświadczenia zostały powiązane w logiczną całość.

Anna Bućkowska

Najczęściej zadawane pytania:

Co otrzymuję w ramach konsultacji

Wraz z zakupem konsultacji otrzymasz dostęp do 2 kwestionariuszy, które odkryją Twój profil finansowy oraz osobowość finansową. Kwestionariusze wypełniasz w dowolnym czasie przed rozmową.

Podczas 60-minutowej konsultacji omówię Twoje wyniki i podzielę się wskazówkami, jak wykorzystać swój Profil Finansowy.

Gdzie odbywa się rozmowa?

Rozmowa jest przeprowadzana online przy pomocy Skype / Zoom / LiveWebinar lub innego komunikatora wideo.

Ile czasu trwa spotkanie?

Rozmowa online trwa 60 minut.

Kiedy otrzymam dostęp do materiałów

Zaraz po opłaceniu zamówienia otrzymujesz dostęp do szczegółów konsultacji oraz 2 kwestionariuszy. Na adres mailowy podany w zamówieniu otrzymasz też wiadomość ze wszystkimi szczegółami i materiałami.

Jeśli mail nie dotrze, sprawdź skrzynkę oferty, niechciane i spam. W razie czego napisz do mnie przez stronę lub Instagram.

Na jak długo otrzymuję dostęp do materiałów?

Wszystkie materiały dołączone do konsultacji otrzymujesz bezterminowo.

Ile czasu zajmuje wypełnienie kwestionariuszy?

Wypełnienie 2 kwestionariuszy zajmuje około 20 minut.

Poznaj swój Profil Finansowy 

Dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać Twoje cechy osobowości i podejście do pieniędzy, by budować niezależność finansową

Monika Juniewicz-Olejnik

certyfikowany MENTOR FINANSOWY I KONSULTANT KARIERY 

Od ponad 7 lat pomagam moim klientom odkryć, w czym są świetni i zdobyć pracę, która da im więcej radości i satysfakcji.

Przeprowadziłam kilkaset indywidualnych konsultacji, a z moich materiałów edukacyjnych skorzystało już kilkanaście tysięcy osób.

Ukończyłam wiele zagranicznych szkoleń coachingowych, psychologicznych, NLP, CBT oraz REBT. Posiadam certyfikację z mentoringu finansowego opartego o psychologię.

W trakcie mojej pracy z klientami zauważyłam, że większość osób niezadowolonych ze swojej pracy jest również niezadowolona ze swojej sytuacji finansowej.

Stworzyłam tę konsultację, by pomóc Ci lepiej zrozumieć, jak Twoja osobowość i nastawienie do pieniędzy może wpływać na Twoją sytuację finansową i jak możesz to zmienić, by budować niezależność finansową.

Lat doświadczenia w coachingu i mentoringu

Osób skorzystało z moich materiałów edukacyjnych

★★★★★

Bardzo polecam Monikę każdemu, kto chce świadomie podchodzić do swoich finansów. Monika łączy osobistą serdeczność z ogromną wiedzą, którą przekazuje w sposób dostępny i atrakcyjny.

Konsultacja to 100% konkretów w postaci praktycznych i bardzo pomocnych wskazówek. Ujęło mnie także kompleksowe podejście do tematu finansów, dzięki któremu różne części mojego indywidualnego doświadczenia zostały powiązane w logiczną całość.

Anna Bućkowska

(…) Rozmowa z Moniką pomogła mi na nowo wytyczyć to co w moim życiu jest najważniejsze i wybrać z tysięcy krążących po mojej głowie pomysłów ten najważniejszy. Zaraz po zakończeniu rozmowy wzięłam się do pracy! I tak w ciągu kilku dni powstała koncepcja mojego nowego biznesu, czyli Wirtualnego Event Managera. (…)
Joanna Dzik | Wirtualny Event Manager

(…) Konsultacje prowadzone na luzie, ale jednocześnie ma się poczucie, że można powiedzieć wszystko. Uważam to za bardzo ważne – nawet, jeżeli mówimy o rzeczach bardziej prywatnych. W ten sposób zwiększymy tylko naszą szansę na osiągniecie celu związanego z oferowaną usługą – tzn. na zdobycie wymarzonej pracy.

Ja dzięki Monice i mojemu własnemu wkładowi zdobyłem. A co z Tobą? Odważysz się na konsultacje, żeby powiedzieć, co Cię boli i wkurza? Ja bym się nie wahał 🙂

Adrian Parafianowicz

Podczas jednej rozmowy z Moniką doprecyzowałam wizję swojej działalności, ustaliłam priorytety i strategię. Zaplanowałam pierwsze kroki, które chcę i mogę wykonać już teraz, aby zacząć to realizować.

Ta rozmowa i to, co dzięki niej zyskałam, przerosło moje wszelkie oczekiwania! (…)

Inga Wiśniewska

Poznaj swój Profil Finansowy 

Dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać Twoje cechy osobowości i podejście do pieniędzy, by budować niezależność finansową

© Monika Juniewicz | Regulamin | Polityka Prywatności

Pin It on Pinterest

Share This