W podziękowaniu za Twoje zaufanie mam dla Ciebie specjalną JEDNORAZOWĄ OFERTĘ ⬇⬇⬇

Twój typ osobowości w pracy

KURS ONLINE

Twój typ osobowości Enneagram w pracy — 80% taniej!

Odkryj motywacje, które Cię kształtują i wykorzystaj moc osobowości w pracy!

Ten kurs pomoże Ci poznać lepiej swoją osobowość w pracy, zrozumieć swoje główne motywacje i odkryć nowe możliwości zawodowe.

Kurs składa się z 11 praktycznych części, w których znajdziesz 8 lekcji wprowadzających oraz 14 lekcji dla każdego typu osobowości (razem 134 lekcji wideo i tekstowych w kursie), testu osobowości oraz ćwiczeń do pobrania.

Motywacje Twojego typu osobowości w pracy

Dowiesz się, co Cię motywuje i zniechęca do pracy. Poznasz wartości, pragnienie i strach, którymi kieruje się Twój typ osobowości.

Mocne strony i wyzwania Twojego typu osobowości

Otrzymasz listę kilkudziesięciu unikalnych mocnych stron oraz talentów. Otrzymasz wskazówki, jak sobie radzić z wyzwaniami w pracy

Czynniki satysfakcji z pracy i Twoja misja życiowa

Dowiesz się, jakie czynniki wpływają na satysfakcję z pracy dla Twojego typu osobowości. Otrzymasz też listę zajęć i kierunków zawodowych.

Poziom i kierunki rozwoju dla Twojego typu

Dowiesz się, jak Twój typ osobowości zachowuje się na trzech różnych poziomach rozwoju oraz pod wpływem stresu lub rozwoju.

Standardowa cena kursu to 197 zł, jeśli jednak zdecydujesz się na zakup kursu W CIĄGU 30 minut, to zapłacisz jedynie 39 zł — taniej aż o 158 zł!

Original price was: 197 zł.Current price is: 39 zł.

⏰ Oferta jednorazowa zniknie za:

Days     Hours     Minut     Sekund    

Wyobraź sobie, jak różna będzie twoja praca i rozwój, gdy uwolnisz swoje najgłębsze pragnienia i najzdrowszą drogę do ich realizacji

 Od 6 lat pomagam innym osobom odkrywać, co uwielbiają robić i co robią świetnie, by znaleźć satysfakcjonujące zajęcie.

Jednym z narzędzi, których używam w swojej pracy jest Enneagram.

Enneagram zwiększy Twoją samoświadomość (wgląd w mocne strony, wyzwania, słabe punkty, podstawowe obawy, pragnienia, cele) i da Ci głębokie zrozumienie, dlaczego robisz to, co robisz.

Kurs online „Twój typ osobowości Enneagram w pracy” pomoże Ci poznać lepiej swoją osobowość, przemyśleć możliwości i zrozumieć swoje główne motywacje. Może też pomóc Ci znaleźć ścieżkę kariery, która będzie znacząca i satysfakcjonująca.

Może dać Ci też wgląd nie tylko w to, gdzie możesz odnieść sukces, ale także określić swój cel życiowy i rozkwitnąć.

 

Przed przerobieniem kursu
Q

Trudno ci określić, co Cię motywuje i nie wiesz, jaka praca byłaby dla ciebie satysfakcjonująca

Q

Nie znasz swojego typu osobowości lub nie wiesz, jak w pełni wykorzystać swój potencjał

Q

Nie znasz swoich mocnych stron i talentów i nie wiesz, jak wykorzystać je w pracy

Q

Masz wiele wątpliwości i obaw, które powstrzymują cię przed rozwojem i zmianą

Q

Nie wiesz w jakich zajęciach możesz wykorzystać swoje mocne strony i talenty

Po przerobieniu kursu
R

Zrozumienie swoich motywacje i co wpływa na satysfakcję, pomoże Ci określić znaczącą pracę i odkryć misję życiową

R

Poznasz mocne i słabe punkty swojego typu osobowości, by lepiej wykorzystać jego moc w pracy

R

Poznasz swoje unikalne mocne strony i talenty oraz dowiesz jak je wykorzystać

R

Odkryjesz blokujące przekonania i przełamiesz ograniczające rozwój blokady

R

Poznasz konkretne zajęcia, które pozwolą wykorzystać mocne strony twojego typu

POZNAJ MOC TWOJEGO TYPU OSOBOWOŚCI ENNEAGRAM W PRACY

Opis 9 typów osobowości

Poznasz dokładnie 9 typów osobowości Enneagram, by lepiej zrozumieć siebie i innych.

6 lekcji wprowadzających

Dowiesz się, co to jest Enneagram oraz poznasz 5 najważniejszych aspektów systemu Enneagramu.

14 lekcji dla każdego z 9 typów osobowości

Poznasz mocne strony, wyzwania, kierunki i możliwości rozwoju dla danego typu osobowości.

Dodatkowe ćwiczenia

Ćwiczenia pomogą Ci uporządkować i przełożyć wiedzę z kursu na Twoją sytuację.

Sprawdź, co zawierają części 1-2 kursu:

CZĘŚĆ 1: W pierwszej części znajdziesz lekcje wprowadzające do kursu — powitanie i dostęp do testu Enneagram.

CZĘŚĆ 2: W drugiej części kursu znajdziesz 6 lekcji, które przybliżą Ci cały system osobowości Enneagram

 1. Otrzymasz podstawowe informacje o tym, co to jest Enneagram, krótkie opisy każdego z 9 typów osobowości oraz 5 najważniejszych aspektów systemu Enneagramu.
 2. Dowiesz się, czym jest Twój podstawowy typ osobowości według Enneagramu.
 3. Poznasz też 3 ośrodki inteligencji w systemie Enneagram.
 4. Dowiesz się, czym są skrzydła oraz strzałki, czyli kierunki integracji oraz dezintegracji w Enneagramie.
 5. Poznasz 9 poziomów rozwoju w systemie Enneagram.
Sprawdź, co zawierają części 3-11 kursu:

CZĘŚĆ 3: W kolejnej części kursu znajdziesz już szczegółowe opisy i lekcje dla każdego z dziewięciu typów Enneagramu. Każda część dla poszczególnego typu osobowości składa się z 14 lekcji, które wyjaśnią Ci najważniejsze aspekty danego typu osobowości. 

 1. Dla każdego typu osobowości otrzymasz szczegółowy opis najważniejszych cech.
 2. Dowiesz się, co motywuje i zniechęca do pracy każdy typ. Poznasz też podstawowe wartości, pragnienie i strach, którymi kieruje się dany typ. 
 3. Dowiesz się, jakie ograniczające podświadome przekonania blokują Twój rozwój oraz jakie strategie rozwiązywania problemów stosujesz, kierując się tymi nieświadomymi przekonaniami. 
 4. W kolejnej lekcji zapoznasz się opisem danego typu w pracy, dowiesz się, jakie jest idealne środowisko, jakie są możliwe wymarzone i koszmarne prace. Dowiesz się też, jaką podstawową potrzebę zawodową ma Twój typ osobowości. 
 5. Otrzymasz listę kilkudziesięciu unikalnych mocnych stron oraz naturalnych talentów, jakie ma Twój typ osobowości oraz wskazówki, jak możesz je wykorzystać w pracy. 
 6. Poznasz też najczęstsze wyzwania w pracy Twojego typu osobowości. Otrzymasz wskazówki, jak poradzić sobie z tymi wyzwaniami i zwiększyć swoją produktywność w pracy.
 7. Dowiesz się, jakie czynniki wpływają na satysfakcję z pracy dla Twojego typu osobowości. Otrzymasz też listę przykładowych misji życiowych, które pomogą Ci określić swoją własną.
 8. Poznasz też możliwe kierunki zawodowe sugerowane dla Twojego typu osobowości. Dostaniesz długą listę zajęć i konkretnych stanowisk, które uwzględniają mocne strony i talenty Twojego typu.
 9. W kolejnych 2 lekcjach zapoznasz się z opisem dwóch skrzydeł, czyli sąsiadujących typów osobowości, które mogą mieć wpływ na Twój podstawowy typ. Dowiesz się, jakie pozytywne i negatywne cechy wynikają z każdego skrzydła.
 10. Dowiesz się, jak Twój typ osobowości zachowuje się na trzech różnych poziomach rozwoju, dzięki czemu określisz, na jakim poziomie obecnie się znajdujesz.
 11. Otrzymasz też szczegółowe wskazówki, które pomogą Ci się rozwijać i wejść na wyższy poziom.
 12. Poznasz też 4 ścieżki rozwoju dla Twojego typu osobowości, które wybierane są pod wpływem stresu lub sytuacji, gdy czujesz się bezpiecznie i rozwijasz swój potencjał.
 13. Otrzymasz zestaw ćwiczeń do każdej lekcji, które pomogą Ci przełożyć wiedzę z kursu na Twoją sytuację. Ćwiczenia pomogą Ci uporządkować wiedzę z kursu o Twoich cechach osobowości, mocnych stronach i talentach, wartościach, motywacjach, satysfakcji i misji życiowej. 
Twój typ osobowości w pracy

KURS ONLINE

Twój typ osobowości Enneagram w pracy — 80% taniej!

Odkryj motywacje, które Cię kształtują i wykorzystaj moc osobowości w pracy!

Ten kurs pomoże Ci poznać lepiej swoją osobowość w pracy, zrozumieć swoje główne motywacje i odkryć nowe możliwości zawodowe.

Kurs składa się z 11 praktycznych części, w których znajdziesz 8 lekcji wprowadzających oraz 14 lekcji dla każdego typu osobowości (razem 134 lekcje wideo i tekstowych w kursie), test osobowości oraz ćwiczenia do pobrania.

Standardowa cena kursu to 197 zł, jeśli jednak zdecydujesz się na zakup kursu W CIĄGU 30 minut, to zapłacisz jedynie: 39 zł! – taniej aż o 158 zł!

Original price was: 197 zł.Current price is: 39 zł.

⏰ Oferta jednorazowa zniknie za:

Days     Hours     Minut     Sekund    

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Zaraz po opłaceniu zamówienia otrzymujesz najważniejsze informacje w osobnym pliku: jak zalogować się na platformę, link do platformy z kursem. Dodatkowo na Twój mail przychodzi wiadomość z linkiem do platformy z kursem i wszystkimi ważnymi informacjami.

Gdzie i jak mogę przerabiać kurs?

Kurs znajduje się na oddzielnej platformie, do której otrzymasz link. Kurs możesz przerabiać na komputerze, tablecie i telefonie w dowolnym momencie

W jakiej formie są lekcje?

Wszystkie lekcje zamieszczone są na wygodnej platformie. Lekcje są w formie wideo i tekstu. Test osobowości jest formie pytań online — system od razu pokazuje wyniki. Ćwiczenia do kursu zamieszczone są w formie pliku PDF, które możesz ściągnąć na swój komputer lub wydrukować.

Jakie wsparcie jest w kursie?

Kurs został stworzony do samodzielnego przerabiania, ale jeśli pojawi się jakieś pytanie, to oczywiście chętnie pomogę. Jeśli potrzebujesz indywidualnego wsparcia, sprawdź moją ofertę konsultacji lub programów coachingowych.

Na jak długo otrzymuję dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz na 1 rok (365 dni). Po tym czasie dostęp do kursu będziesz mieć tak długo, jak będzie istnieć platforma, na której znajduje się kurs. Platforma istnieje już od wielu lat.

Ile czasu potrzebuję na przerobienie kursu?

Przejście całego kursu: poznanie wszystkich typów osobowości, zrobienie testu oraz przerobienie ćwiczeń może zająć kilka godzin. Jeśli jednak chcesz skupić się tylko na swoim typie osobowości, to warto przeznaczyć sobie na to minimum  1-2 godziny.

Enneagram to wyjątkowe narzędzie, które pomoże Ci głębiej poznać swoją osobowość, odkryć wzorce zachowań, zwrócić uwagę na powracające wyzwania, przed którymi stoisz, zaznajomić Cię ze schematami, które wpływają na Twoje samopoczucie, myślenie i działanie.

Monika Juniewicz-Olejnik

KONSULTANT KARIERY | DORADCA ZAWODOWY | HEADHUNTER

Od ponad 6 lat pomagam moim klientom odkryć, w czym są świetni i zdobyć pracę, która da im więcej radości i satysfakcji.

Przeprowadziłam kilkaset indywidualnych konsultacji, a z moich materiałów edukacyjnych skorzystało już ponad 10 000 osób.

Posiadam ponad 10-letnie praktyczne doświadczenie w HR (zasoby ludzkie) w dużych międzynarodowych firmach, dzięki temu mogłam korzystać z najnowocześniejszych narzędzi i najlepszych praktyk.

Pomogę Ci odkryć potencjał zawodowy i określić kierunek zawodowy, który nie tylko pozwoli Ci w pełni wykorzystać Twoje mocne strony, zdolności i kompetencje, ale także da Ci więcej radości i satysfakcji z pracy.

POZNAJ OPINIE MOICH KLIENTÓW:

(…) Po konsultacjach byłam w stanie wyklarować to, w czym czuje się najlepiej, jak i zrozumieć i wyeksponować swoje mocne strony i jak je wykorzystywać w karierze zawodowej.

Również zrozumiałam, jak powinnam się do tej zmiany przygotować, więc jestem w stanie to zaplanować i zrealizować małymi krokami. (…)

Katarzyna Zawadowska

(…) Rozmowa z Moniką pomogła mi na nowo wytyczyć to co w moim życiu jest najważniejsze i wybrać z tysięcy krążących po mojej głowie pomysłów ten najważniejszy. Zaraz po zakończeniu rozmowy wzięłam się do pracy! I tak w ciągu kilku dni powstała koncepcja mojego nowego biznesu, czyli Wirtualnego Event Managera. (…)
Joanna Dzik | Wirtualny Event Manager

(…) Konsultacje prowadzone na luzie, ale jednocześnie ma się poczucie, że można powiedzieć wszystko. Uważam to za bardzo ważne – nawet, jeżeli mówimy o rzeczach bardziej prywatnych. W ten sposób zwiększymy tylko naszą szansę na osiągniecie celu związanego z oferowaną usługą – tzn. na zdobycie wymarzonej pracy.

Ja dzięki Monice i mojemu własnemu wkładowi zdobyłem. A co z Tobą? Odważysz się na konsultacje, żeby powiedzieć, co Cię boli i wkurza? Ja bym się nie wahał 🙂

Adrian Parafianowicz

Podczas jednej rozmowy z Moniką doprecyzowałam wizję swojej działalności, ustaliłam priorytety i strategię. Zaplanowałam pierwsze kroki, które chcę i mogę wykonać już teraz, aby zacząć to realizować.

Ta rozmowa i to, co dzięki niej zyskałam, przerosło moje wszelkie oczekiwania! (…)

Inga Wiśniewska

Lat doświadczenia w doradztwie zawodowym

Lat doświadczenia w rekrutacjach w Europie

Osób skorzystało z moich materiałów

TEN KURS JEST DLA CIEBIE:

Z

CHCESZ ODKRYĆ SWOJE MOCNE STRONY I TALENTY

Z

CHCESZ LEPIEJ WYKORZYSTAĆ MOC SWOJEJ OSOBOWOŚCI W PRACY

Z

CHCESZ POZNAĆ ZAJĘCIA DOPASOWANE DO TWOJEGO TYPU OSOBOWOŚCI

Z

CHCESZ ZMIENIĆ SWOJE OGRANICZAJĄCE PRZEKONANIA

Z

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ CO CIĘ MOTYWUJE DO PRACY I JAK RADZIĆ SOBIE Z WYZWANIAMI W PRACY

Z

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ CO WPŁYWA NA SATYSFAKCJĘ Z PRACY I ODKRYĆ SWOJĄ MISJĘ ŻYCIOWĄ

ODKRYJ MOC twojej osobowości w pracy

Twój typ osobowości w pracy

KURS ONLINE

Twój typ osobowości Enneagram w pracy — 80% taniej!

Odkryj motywacje, które Cię kształtują i wykorzystaj moc osobowości w pracy!

Ten kurs pomoże Ci poznać lepiej swoją osobowość w pracy, zrozumieć swoje główne motywacje i odkryć nowe możliwości zawodowe.

Kurs składa się z 11 praktycznych części, w których znajdziesz 8 lekcji wprowadzających oraz 14 lekcji dla każdego typu osobowości (razem 134 lekcji wideo i tekstowych w kursie), test osobowości oraz ćwiczenia do pobrania.

Motywacje Twojego typu osobowości w pracy

Dowiesz się, co Cię motywuje i zniechęca do pracy. Poznasz wartości, pragnienie i strach, którymi kieruje się Twój typ osobowości.

Mocne strony i wyzwania Twojego typu osobowości

Otrzymasz listę kilkudziesięciu unikalnych mocnych stron oraz talentów. Otrzymasz wskazówki, jak sobie radzić z wyzwaniami w pracy

Czynniki satysfakcji z pracy i Twoja misja życiowa

Dowiesz się, jakie czynniki wpływają na satysfakcję z pracy dla Twojego typu osobowości. Otrzymasz też listę zajęć i kierunków zawodowych.

Poziom i kierunki rozwoju dla Twojego typu

Dowiesz się, jak Twój typ osobowości zachowuje się na trzech różnych poziomach rozwoju oraz pod wpływem stresu lub rozwoju.

Standardowa cena kursu to 197 zł, jeśli jednak zdecydujesz się na zakup kursu W CIĄGU 30 minut, to zapłacisz jedynie 39 zł — taniej aż o 158 zł!

Original price was: 197 zł.Current price is: 39 zł.

⏰ Oferta jednorazowa zniknie za:

Days     Hours     Minut     Sekund    

© Monika Juniewicz | Regulamin | Polityka Prywatności

Pin It on Pinterest

Share This