Wybierz nowy 

kierunek zawodowy

Podczas jednej konsultacji wybierzesz optymalny kierunek zawodowy

i ustalisz pierwsze kroki w kierunku pracy,

która pozwoli Ci się rozwijać i czerpać satysfakcję

Cześć, jestem Monika

Jestem Konsultantką Kariery, Certyfikowanym Doradcą Zawodowym i Headhunterem.

Dla osób, które są na rozdrożu zawodowym, stworzyłam konsultacje, które pozwalają wybrać nowy kierunek zawodowy. 

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu i wszechstronnej wiedzy z zakresu zasobów ludzkich, doradztwa zawodowego oraz rynku pracy opracowałam autorski Audyt Zawodowy.

Dzięki temu określisz, co jest Twoją siłą od strony zawodowej, gdzie i w jaki sposób najlepiej wykorzystasz swój potencjał, by czerpać satysfakcję ze swojej pracy.

Setki przeprowadzonych spotkań z klientkami i klientami pozwoliło mi ułożyć strukturę konsultacji i tak dobrać odpowiednie narzędzia, żebyś mogła wybrać dla siebie optymalny kierunek zawodowy.

Pracuję przez Zoom/Skype dzięki czemu w dowolnym miejscu i dogodnym dla Ciebie czasie możesz omówić kierunki, które umożliwią Ci dalszy rozwój.

Kiedy umówiłam się na konsultację z Moniką Juniewicz byłam w zawodowej rozterce. Nie wiedziałam jaki kierunek mam obrać, czy skupić się na pracy dla kogoś, czy tylko na własnym biznesie.

Rozmowa z Moniką pomogła mi na nowo wytyczyć to co w moim życiu jest najważniejsze i wybrać z tysięcy krążących po mojej głowie pomysłów ten najważniejszy. Zaraz po zakończeniu rozmowy wzięłam się do pracy! I tak w ciągu kilku dni powstała koncepcja mojego nowego biznesu, czyli Wirtualnego Event Managera.

Teraz pomagam kobietom w organizacji ich własnych szkoleń, konferencji, czy spotkań, a ja mam pracę, która daje mi możliwość łączenia moich pasji, zainteresowań, mocnych stron i umiejętności. Polecam Monikę każdemu kto stanął na rozstaju dróg swojej kariery nie wie jak wybrać najlepszą drogę.

Joanna Dzik | Wirtualny Event Manager

★★★★★

Cześć, chciałam jeszcze raz bardzo podziękować za cenne wskazówki odnośnie moich talentów i kierunku kariery zawodowej. Udało mi się stworzyć CV i tym razem nie odbywało się to w męczarniach, a wręcz przeciwnie, całkiem przyjemnie mi się przy tym pracowało:) Dopasowywanie treści życiorysu do ogłoszenia sprawia mi wręcz frajdę 🙂

Bez Twojej pomocy dalej tkwiłabym we frustracji, a teraz mam energię i ochotę do działania. Odpowiedziałam na cztery oferty pracy w ten weekend, więc to już oficjalne – szukam pracy ! 🙂 DZIĘKUJĘ!!!

Olga

Sprawdź, co otrzymasz:

Konsultacja NKZ

Wybierzesz optymalny kierunek

Wybierzesz kierunek zawodowy, który będzie zgodny z tym, co Cię interesuje, w czym jesteś dobra lub dobry i co jest dla Ciebie ważne. Dzięki temu nowe zajęcie da Ci spełnienie i satysfakcję.

Określisz swoje mocne strony

Potwierdzisz swoje naturalne predyspozycje testami dołączonymi do konsultacji. Określisz swoje mocne strony, które dodadzą Ci siły i pewności do działania.

Określisz kluczowe kompetencje

Określisz, jakie kluczowe kompetencje posiadasz, jak możesz je zaprezentować pracodawcy i wykorzystać, żeby odnosić sukcesy i zarabiać więcej.

Odkryjesz nowe możliwości

Dowiesz się, w jakich zawodach i środowisku najlepiej wykorzystasz swój potencjał. Znając swoje możliwości, będziesz poruszać się pewniej i skuteczniej na rynku pracy.

Uzyskasz dopasowane wskazówki

Każdy ze swoich pomysłów zweryfikujesz z doświadczonym doradcą zawodowym. Podczas rozmowy uzyskasz wskazówki dopasowane konkretnie do Twojej sytuacji.

Zaczniesz od razu działać

Określisz, jakie kroki możesz już teraz zrobić i co możesz wykorzystać, żeby przyśpieszyć zmianę, więc od razu po rozmowie zaczniesz działać z energią!

★★★★★

“Polecam serdecznie Monikę, cały proces przebranżowienia był dobrze zbadany pod kątem predyspozycji do przejścia w rolę testera oprogramowania. Później cały czas mogłem polegać na jej kontakcie mailowym, który dawał mi cenne wskazówki.

Przy realizacji już aplikacji do poszczególnych firm konsultacja CV nie tylko ją uatrakcyjniła ale spowodowała że po miesiącu od konsultacji dostałem pracę jako Junior QA Specialist.

Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci w tej drodze to myślę, że Monika jest właściwą osobą 🙂”

Tomasz

Właśnie wczoraj miałam konsultacje z Moniką, była to przemiła, profesjonalna i bardzo budująca rozmowa. Uważam, że pakiet i usługa oferowana przez Monikę jest bardzo fajnie przemyślana, jak i również Monika jest absolutnie profesjonalna, która bardzo angażuje się w swoją pracę i gwarantuje serwis w najwyższym standardzie. Atmosfera jest przemiła i bardzo relaksacyjna, co również pozwala na otwarcie się.

Po konsultacjach byłam w stanie wyklarować to, w czym czuje się najlepiej, jak i zrozumieć i wyeksponować swoje mocne strony i jak je wykorzystywać w karierze zawodowej. Również zrozumiałam, jak powinnam się do tej zmiany przygotować, więc jestem w stanie to zaplanować i zrealizować małymi krokami.

Bardzo dziękuję Ci Moniko i mam nadzieje osiągnąć wiele sukcesów w mojej karierze zawodowej. Czuje większą wiarę i motywacje po naszej wczorajszej rozmowie. Bardzo polecam konsultacje z Moniką 

Katarzyna Zawadowska

Zobacz, jak to działa:

Co zawiera konsultacja:

Audyt Zawodowy

Testy predyspozycji

profil zawodowy

wszechstronne wsparcie

TWOJA INWESTYCJA:

Konsultacja NKZ

Indywidualna konsultacja online 

Nowy Kierunek Zawodowy

Podczas 2-godzinnej konsultacji online wybierzesz optymalny kierunek zawodowy i ustalisz pierwsze kroki w kierunku pracy, która pozwoli Ci się rozwijać i czerpać satysfakcję:

Wygenerujesz i zweryfikujesz swoje pomysły i określisz optymalny kierunek zawodowy

Otrzymasz 3 testy z omówieniem Twoich predyspozycji, mocnych stron, wartości oraz 14 kluczowych kompetencji, które przyśpieszą przejście do nowego zajęcia

Otrzymasz autorski Audyt Zawodowy, który pomoże Ci lepiej poznać siebie i sprecyzować nowy kierunek zawodowy

Omówimy inne zawody i kierunki, do których pasuje Twój potencjał zawodowy

Ustalisz pierwsze kroki, które przybliżą Cię do nowego zajęcia

Otrzymasz dodatkowe wskazówki dopasowane do Twojej sytuacji

Otrzymasz dodatkowe wsparcie mailowe po konsultacji

749 

Dołącz do zadowolonych osób

i ciesz się satysfakcjonującą pracą i życiem

749 

Pin It on Pinterest

Share This