Wybierz nowy 

kierunek zawodowy

Podczas jednej konsultacji wybierzesz właściwy kierunek zawodowy

i ustalisz pierwsze kroki w kierunku pracy,

która pozwoli Ci się rozwijać i cieszyć życiem

Cześć, jestem Monika

Jestem Konsultantką Kariery, Certyfikowanym Doradcą Zawodowym i Headhunterem.

Dla osób, które są na rozdrożu zawodowym, stworzyłam konsultacje, które pozwalają wybrać nowy kierunek zawodowy. 

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu i wszechstronnej wiedzy z zakresu zasobów ludzkich, doradztwa zawodowego oraz rynku pracy opracowałam autorski Audyt Zawodowy.

Dzięki temu określisz, co jest Twoją siłą od strony zawodowej, gdzie i w jaki sposób najlepiej wykorzystasz swój potencjał, by czerpać satysfakcję ze swojej pracy.

Setki przeprowadzonych spotkań z klientkami i klientami pozwoliło mi ułożyć strukturę konsultacji i tak dobrać odpowiednie narzędzia, żebyś mogła wybrać dla siebie optymalny kierunek zawodowy.

Pracuję przez Zoom/Skype dzięki czemu w dowolnym miejscu i dogodnym dla Ciebie czasie możesz omówić kierunki, które umożliwią Ci dalszy rozwój.

Kiedy umówiłam się na konsultację z Moniką Juniewicz byłam w zawodowej rozterce. Nie wiedziałam jaki kierunek mam obrać, czy skupić się na pracy dla kogoś, czy tylko na własnym biznesie.

Rozmowa z Moniką pomogła mi na nowo wytyczyć to co w moim życiu jest najważniejsze i wybrać z tysięcy krążących po mojej głowie pomysłów ten najważniejszy. Zaraz po zakończeniu rozmowy wzięłam się do pracy! I tak w ciągu kilku dni powstała koncepcja mojego nowego biznesu, czyli Wirtualnego Event Managera.

Teraz pomagam kobietom w organizacji ich własnych szkoleń, konferencji, czy spotkań, a ja mam pracę, która daje mi możliwość łączenia moich pasji, zainteresowań, mocnych stron i umiejętności. Polecam Monikę każdemu kto stanął na rozstaju dróg swojej kariery nie wie jak wybrać najlepszą drogę.

Joanna Dzik | Wirtualny Event Manager

Sprawdź, co otrzymasz:

Wybierzesz optymalny kierunek

Wybierzesz kierunek zawodowy, który będzie zgodny z tym, co Cię interesuje, w czym jesteś dobra lub dobry i co jest dla Ciebie ważne. Dzięki temu nowe zajęcie da Ci spełnienie i satysfakcję.

Określisz swoje mocne strony

Potwierdzisz swoje naturalne predyspozycje testami dołączonymi do konsultacji. Określisz swoje mocne strony, które dodadzą Ci siły i pewności do działania.

Określisz kluczowe kompetencje

Określisz, jakie kluczowe kompetencje posiadasz, jak możesz je zaprezentować pracodawcy i wykorzystać, żeby odnosić sukcesy i zarabiać więcej.

Odkryjesz nowe możliwości

Dowiesz się, w jakich zawodach i środowisku najlepiej wykorzystasz swój potencjał. Znając swoje możliwości, będziesz poruszać się pewniej i skuteczniej na rynku pracy.

Uzyskasz dopasowane wskazówki

Każdy ze swoich pomysłów zweryfikujesz z doświadczonym doradcą zawodowym. Podczas rozmowy uzyskasz wskazówki dopasowane konkretnie do Twojej sytuacji.

Zaczniesz od razu działać

Określisz, jakie kroki możesz już teraz zrobić i co możesz wykorzystać, żeby przyśpieszyć zmianę, więc od razu po rozmowie zaczniesz działać z energią!

Podczas jednej rozmowy z Moniką doprecyzowałam wizję swojej działalności, ustaliłam priorytety i strategię. Zaplanowałam pierwsze kroki, które chcę i mogę wykonać już teraz, aby zacząć to realizować. Ta rozmowa i to, co dzięki niej zyskałam, przerosło moje wszelkie oczekiwania!
Monika jest przesympatyczną, ciepłą osobą. Potrafi skutecznie pomóc w dotarciu do sedna.

Inga Wiśniewska

Zobacz, jak to działa:

Co zawiera konsultacja:

Audyt Zawodowy

Testy predyspozycji

profil zawodowy

wszechstronne wsparcie

TWOJA INWESTYCJA:

Dołącz do zadowolonych osób

i ciesz się satysfakcjonującą pracą i życiem

Pin It on Pinterest

Share This