Pomysł na pracę, którą pokochasz

Odkryj, co robisz świetnie i stwórz pomysł na siebie w kilku prostych krokach
Kup zanim zniknie oferta specjalna!

CHCESZ ZMIENIĆ

ZAWÓD lub BRANŻĘ, ALE…

 

… nie wiesz, do jakiej pracy się nadajesz

… nie wiesz, jak dobrze wybrać nowy kierunek

… nie wiesz, jak się do tego zabrać, od czego zacząć

… nie jesteś pewna, co byłoby dla Ciebie lepsze: etat czy własna firma

… brakuje Ci pewności siebie i wiary w swoje możliwości

 

Ten kurs jest dla Ciebie

jeśli szukasz nowego pomysłu zawodowego

na siebie, ale…

 • Nie bardzo czujesz jakąś pasję lub powołanie do czegoś, co chciałabyś rozwijać.
 • Nie wiesz, w czym tak naprawdę jesteś dobra i jak to połączyć z tym, co lubisz.
 • Niby znasz te swoje mocne strony, ale nie wiesz, do czego i komu mogłyby się przydać.
 • Masz kilka pomysłów na siebie, ale to mętlik – żaden nie wydaje Ci się w 100 % dobry. Nie wiesz, w jaki sposób dokonać wyboru.
 • Sama do końca nie wiesz, jak to wszystko połączyć i od czego zacząć… W dodatku masz masę obaw czy sobie poradzisz.
 • Nie wiesz czego szukać, na co zwracać uwagę, by znaleźć to, co chcesz i nie jesteś pewna, który kierunek jest najlepszy dla Ciebie. Nie wiesz, w jaką stronę mogłabyś pójść.

JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU

W kursie “Pomysł na pracę, którą pokochasz” dzielę się z Tobą moim ponad    10+ doświadczeniem w pracy związanej z rozwijaniem potencjału innych osób   w dużych organizacjach i indywidualnych konsultacji, dzięki którym setki osób znalazło nowy pomysł na siebie.

Dzielę się sekretami i praktycznymi wskazówkami, które zdobyłam, pracując jako doświadczony rekruter, doradca zawodowy, coach kariery i ekspert HR.

PO PRZEROBIENIU KURSU

Pomysł na pracę, którą pokochasz

Kurs „Pomysł na pracę, którą pokochasz” to kompleksowy program, który krok po kroku pomoże Ci odkryć najlepszy dla Ciebie pomysł na siebie i dobrze zaplanować jego wprowadzenie w życie.

Otrzymasz sprawdzony plan, jak w kilku prostych krokach znaleźć zajęcie, które będzie dopasowane do Twojej osobowości, mocnych stron i umiejętności oraz zaplanujesz najważniejsze działania tak, żeby jak najszybciej przejść do nowej pracy.

Rezultat po przerobieniu kursu: stworzysz pomysł na zajęcie, które sprawi, że codziennie będziesz wstawać z energią, rozwijać się w tym, co najbardziej Cię interesują oraz czerpać radość i odnosić sukcesy w tym, co robisz świetnie. 

ODKRYJESZ, CO ROBISZ ŚWIETNIE

Poznasz, jakie masz naturalne predyspozycje, zdolności i mocne strony oraz jakie środowisko zawodowe idealnie będzie do nich pasować i je rozwijać

POZNASZ ŹRÓDŁA SATYSFAKCJI

Poznając swoje źródła satysfakcji, motywacji, zainteresowań i stworzysz pomysł na pracę, która da Ci radość i spełnienie

POZBĘDZIESZ SIĘ BLOKAD

Dzięki naukowo potwierdzonej metodzie raz na zawsze pozbędziesz się blokad, które powstrzymują Cię przed sukcesami i życiem, o którym marzysz

STWORZYSZ POMYSŁ NA SIEBIE

Poznasz kreatywne sposoby na tworzenie nowych pomysłów, które mogą się przerodzić w konkretne zajęcie zarobkowe

SPRAWDZISZ ZAWODY

Sprawdzisz, jak wszystkie Twoje atuty łączą się z grupami zawodowymi – będziesz wiedzieć, w jakich innych zawodach mogłabyś pracować

SPRAWDZISZ POMYSŁ NA BIZNES

Jeśli marzysz o założeniu własnej firmy, będziesz mogła sprawdzić swoją gotowość do jej założenia oraz kluczowe obszary przyszłej działalności

WYBIERZESZ NAJLEPSZY POMYSŁ

Dzięki Metodzie Serce i Umysł upewnisz się, że podejmujesz decyzję zgodną nie tylko z Twoim rozumem, ale również z sercem

STWORZYSZ PLAN DZIAŁANIA

Dowiesz się jak prawidłowo wyznaczać cele zawodowe, żeby zwiększyć szansę na ich realizację. Opracujesz plan działania, by wdrożyć pomysł w życie

Dołącz do osób, które uwielbiają swoją pracę!

 

 

Kurs online Pomysł na pracę, którą pokochasz
4_bonusy
Jak aplikować na stanowisko, gdy nie spełniasz wymagań
4_bonusy
4_bonusy

Kurs online

Pomysł na pracę, którą pokochasz

Kurs składa się z 4 praktycznych części, w których znajdziesz aż 22 lekcje, 5 profesjonalnych testów, 9 tabel do wyboru oraz ponad 50 różnorodnych ćwiczeń.

 • Odkryjesz mocne strony i predyspozycje zawodowe
 • Poznasz swoje źródła motywacji i radości
 • Stworzysz pomysł na nową, lepszą pracę
 • Zaplanujesz wprowadzenie pomysłu w życie

DODATKOWO 4 BONUSY (wartość 236 zł)

 1. Jak się sprzedać, gdy brakuje Ci doświadczenia (e-book)
 2. Pokonasz swoje obawy przed zmianą zawodową (e-book)
 3. Dowiesz się, co zrobić, gdy brakuje Ci kwalifikacji (e-book)
 4. Lista kontrolna, jak krok po kroku zdobyć nową pracę (e-book)

Standardowa cena kursu to 397 zł, ale jeśli zdecydujesz się na zakup kursu w ciągu 24 godzin, to zapłacisz jedynie: 197 zł! – taniej o 200 zł!

Original price was: 397 zł.Current price is: 197 zł.

⏰ Oferta specjalna zniknie za:

Dni     Godzin(y)     Minut(y)     Sekund(y)    

Ponieważ ostatnie lata zawodowe czułam mocne wypalenie, szukałam sposobów na poradzenie sobie z nim. Wiedziałam, że podstawa to odnaleźć swoją pasję i przełożyć ją na pracę. Ale w jakim zawodzie? Tego nie wiedziałam.

Różne pomysły miałam w głowie, ale tak naprawdę dopiero w momencie mojej już naprawdę prawdziwej rozpaczy (dlaczego czekałam tak długo? Nie wiem 😀 ) zdecydowałam się na kurs u pani Moniki. I to był strzał w przysłowiową dziesiątkę.

Tak naprawdę latami męczyłam się z pytaniem: “co ja bym chciała w życiu zawodowo robić, aby sprawiało mi radość”? I na to pytanie dostałam odpowiedź, w kursie i to szybciej niż się spodziewałam.

Kurs “Pomysł na pracę, którą pokochasz” już na początku spełnił swoje zadanie. Odnalazłam nawet kilka swoich ścieżek “kariery”.  Polecam serdecznie.

Asia Niedzielska

Wszystkim polecam kurs: ” Pomysł na pracę, którą pokochasz”.

Dzięki niemu uporządkowałam swoją dotychczasową wiedzę z zakresu doradztwa zawodowego, zgłębiłam samą siebie, podnosząc jednocześnie własną samoocenę. Poznałam także wiele nowych aspektów związanych z poszukiwaniem pracy i wiem teraz jakie podjąć decyzje i jestem pewna, że będą to trafne decyzje.

Jeszcze raz dziękuję Moniko za rzetelną pomoc i wsparcie.

Natalia Błachut

Doradca zawodowy | coach kariery | Rekruter

Monika

Juniewicz-Olejnik

Jestem certyfikowanym doradcą zawodowym, coachem kariery oraz  rekruterem z dużym doświadczeniem międzynarodowym.

Od ponad 6 lat pomagam moim klientom odkryć, w czym są świetni i zdobyć pracę, która da im więcej radości i satysfakcji.

Mam za sobą setki przeprowadzonych konsultacji indywidualnych. Jestem też autorką kilku e-booków i kursów online. Z moich płatnych i bezpłatnych materiałów edukacyjnych skorzystało już kilkanaście tysięcy osób.

Posiadam ponad 10-letnie praktyczne doświadczenie w HR (zasoby ludzkie) w dużych międzynarodowych firmach. Ukończyłam wiele zagranicznych szkoleń coachingowych, psychologicznych, NLP, CBT oraz REBT.

Stworzyłam kurs „Pomysł na pracę, którą pokochasz” na bazie setek konsultacji indywidualnych z osobami chcących w pełni wykorzystywać swój potencjał zawodowy oraz czerpać satysfakcję z pracy.

 

 

 (…) Rozmowa z Moniką pomogła mi na nowo wytyczyć to co w moim życiu jest najważniejsze i wybrać z tysięcy krążących po mojej głowie pomysłów ten najważniejszy. Zaraz po zakończeniu rozmowy wzięłam się do pracy! I tak w ciągu kilku dni powstała koncepcja mojego nowego biznesu, czyli Wirtualnego Event Managera. (…)

Joanna Dzik | Wirtualny Event Manager

(…) Konsultacje prowadzone na luzie, ale jednocześnie ma się poczucie, że można powiedzieć wszystko. Uważam to za bardzo ważne – nawet, jeżeli mówimy o rzeczach bardziej prywatnych. W ten sposób zwiększymy tylko naszą szansę na osiągniecie celu związanego z oferowaną usługą – tzn. na zdobycie wymarzonej pracy.

Ja dzięki Monice i mojemu własnemu wkładowi zdobyłem. A co z Tobą? Odważysz się na konsultacje, żeby powiedzieć, co Cię boli i wkurza? Ja bym się nie wahał 🙂

Adrian Parafianowicz

Podczas jednej rozmowy z Moniką doprecyzowałam wizję swojej działalności, ustaliłam priorytety i strategię. Zaplanowałam pierwsze kroki, które chcę i mogę wykonać już teraz, aby zacząć to realizować.
Ta rozmowa i to, co dzięki niej zyskałam, przerosło moje wszelkie oczekiwania! (…)

Inga Wiśniewska

Pomysł na pracę + 4 bonusy

Kurs online

Pomysł na pracę, którą pokochasz

Kurs składa się z 4 praktycznych części, w których znajdziesz aż 22 lekcje, 5 profesjonalnych testów, 9 tabel do wyboru oraz ponad 50 rożnorodnych ćwiczeń.

 • Odkryjesz mocne strony i predyspozycje zawodowe
 • Poznasz swoje źródła motywacji i radości
 • Stworzysz pomysł na nową, lepszą pracę
 • Zaplanujesz wprowadzenie pomysłu w życie

DODATKOWO 4 BONUSOWE E-BOOKI (wartość 236 zł)

 1. Jak się sprzedać, gdy brakuje Ci doświadczenia
 2. Pokonasz swoje obawy przed zmianą zawodową
 3. Dowiesz się, co zrobić, gdy brakuje Ci kwalifikacji
 4. Lista kontrolna, jak krok po kroku zdobyć nową pracę

Standardowa cena kursu to 397 zł, ale jeśli zdecydujesz się na zakup kursu w ciągu 24 godzin, to zapłacisz 197 zł! – taniej o 200 zł!

Original price was: 397 zł.Current price is: 197 zł.

⏰ Oferta zniknie za:

Dni     Godzin(y)     Minut(y)     Sekund(y)    

Opinie klientów o kursie

Poznaj, jakie są pierwsze wrażenia osób, które już dołączyły do kursu:

Co dostajesz w kursie

Kurs online “Pomysł na pracę, którą pokochasz” składa się z 4 praktycznych części, w których znajdziesz aż 22 lekcje z filmami, testami oraz ćwiczeniami do pobrania. 

Odkryjesz, co robisz świetnie

Dowiesz się, jak Twoje ulubione zajęcia łączą się ze światem zawodów. Odkryjesz, jakie masz mocne strony i znajdziesz środowisko zawodowe, w którym Twoje najlepsze cechy będą doceniane i rozwijane.

 • Poznasz, jakie masz naturalne predyspozycje, zdolności i mocne strony, nawet jeśli wydaje Ci się, że w niczym nie jesteś dobra
 • Określisz, jakie masz kompetencje, które cenią pracodawcy lub Twoi przyszli klienci. Wykorzystasz to w CV, w rozmowie o pracę, awans i rozmowach z klientami
 • Odkryjesz, jakie środowisko zawodowe idealnie będzie pasować i rozwijać Twoje wewnętrzne centrum doskonałości

Określisz, co motywuje i daje ci radość w pracy

Określisz, co jest najważniejsze dla Ciebie w pracy. Poznasz, co jest źródłem Twojej motywacji i satysfakcji.

 • Odkryjesz, co sprawia, że chce Ci się pracować i żyć. Dowiesz się, co Cię zniechęca do pracy i blokuje Twoje działania w życiu
 • Poznając swoje źródła satysfakcji i motywacji stworzysz pomysł na pracę, która da Ci więcej pozytywnych emocji
 • Dzięki naukowo potwierdzonej metodzie raz na zawsze pozbędziesz się blokad, które powstrzymują Cię przed sukcesami i życiem, o którym marzysz

Stworzysz pomysł na pracę, którą pokochasz

Ta kreatywna część kursu pozwoli Ci dotrzeć do tego, co Ci gra w sercu i zapewni Ci wiele radości i zabawy w tworzeniu nowego pomysłu 

 • Poznasz kreatywne sposoby na tworzenie nowych pomysłów, które mogą się przerodzić w konkretne zajęcie zarobkowe
 • Otrzymasz sprawdzony przepis, jak połączyć wszystko w jedną całość, by powstał najlepszy pomysł na zajęcie dla Ciebie
 • Poznasz, jakie konkretnie grupy zawodowe najbardziej pasują do Twojej osobowości, mocnych stron, zdolności oraz Twoich zainteresowań

Podejmiesz decyzję i zaplanujesz kroki

Poznasz metodę, która pozwoli Ci podjąć decyzję w zgodzie z sercem i rozumem. Przygotujesz niezwodny plan wdrożenia pomysłu w życie

 • Jeśli marzysz o założeniu własnej firmy, będziesz mogła sprawdzić swoją gotowość i najważniejsze obszary przyszłej działalności
 • Dzięki Metodzie Serce i Umysł upewnisz się, że podejmujesz decyzję zgodną nie tylko z Twoim rozumem, ale również z sercem
 • Dowiesz się jak prawidłowo wyznaczać cele zawodowe, żeby zwiększyć szansę na ich realizację. Opracujesz plan działania, by wdrożyć pomysł w życie
Pomysł na pracę + 4 bonusy

Kurs online

Pomysł na pracę, którą pokochasz

Kurs składa się z 4 praktycznych części, w których znajdziesz aż 22 lekcje, 5 profesjonalnych testów, 9 tabel do wyboru oraz ponad 50 rożnorodnych ćwiczeń.

 • Odkryjesz mocne strony i predyspozycje zawodowe
 • Poznasz swoje źródła motywacji i radości
 • Stworzysz pomysł na nową, lepszą pracę
 • Zaplanujesz wprowadzenie pomysłu w życie

DODATKOWO 4 BONUSOWE E-BOOKI (wartość 236 zł)

 1. Jak się sprzedać, gdy brakuje Ci doświadczenia
 2. Pokonasz swoje obawy przed zmianą zawodową
 3. Dowiesz się, co zrobić, gdy brakuje Ci kwalifikacji
 4. Lista kontrolna, jak krok po kroku zdobyć nową pracę

Standardowa cena kursu to 397 zł, ale jeśli zdecydujesz się na zakup kursu w ciągu 24 godzin, to zapłacisz 197 zł! – taniej o 200 zł!

Original price was: 397 zł.Current price is: 197 zł.

⏰ Oferta zniknie za:

Dni     Godzin(y)     Minut(y)     Sekund(y)    

Szczerze polecam konsultacje u Moniki! Dzięki rozmowom z Moniką już wiem, w jakim kierunku mam dalej iść.
Dostałam bardzo konkretne, cenne i praktyczne wskazówki jak pokierować dalszą karierą aby zrealizować zawodowe marzenia. Nieoceniona pomoc przy poprawianiu aplikacji i tworzeniu profilu zawodowego 🙂

Wysłucha, doradzi i wspiera do momentu aż poczujesz się pewnie w danym temacie. Daje ogromną motywację do działania i cały czas pozostaje w kontakcie 🙂 Monika Dziękuję <3

Małgorzata Zmysłowska

Miałam dziś okazję wziąć udział w konsultacjach Moniki – polecam gorąco! <3
Spotkanie bardzo konkretne, otworzyło mi oczy na kilka tematów i dało do myślenia. Monika to bardzo ciepła, pozytywna osoba, słucha potrzeb rozmówcy, dopytuje, pomaga w poszukiwaniu przyczyn, daje celne wskazówki i umiejętnie nakierowuje na różne rozwiązania. Jest szczerze zainteresowana podejmowanym tematem, a do tego profesjonalna i pełna dobrej energii 🙂 Monika, bardzo dziękuję Ci za spotkanie! Zachęcam do korzystania z konsultacji, naprawdę warto! <3

Irena Powroźnik | www.irenapowroznik.pl

Dołącz do kursu!

 Jeśli dołączysz teraz do kursu, otrzymasz:

DOŁĄCZAJĄC DO KURSU, OTRZYMUJESZ:

Sprawdzony proces i wskazówki

22 lekcje wideo i tekstowe wchodzące w skład 4 części kursu, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez sprawdzony proces znalezienia nowego pomysłu na pracę

k

ćwiczenia

Do każdej lekcji dołączone są ćwiczenia (łącznie w kursie ponad 50!), które pomogą Ci w odkrywaniu swojego potencjału zawodowego i wdrożeniu pomysłu w życie 

Profesjonalne testy

5 profesjonalnych testów, które pomogą Ci odkryć i lepiej zrozumieć Twoje predyspozycje, mocne strony, naturalne zdolności, źródła motywacji i wiele innych rzeczy

Lista kontrolna działań

Listę kontrolną, dzięki której będziesz dokładnie wiedzieć, jakie działania po kolei zrobić, by znaleźć najlepszy pomysł na pracę, którą będziesz uwielbiać

 

Materiały w kursie

W kursie do każdej z 22 lekcji dołączonych jest łącznie ponad 50 rożnorodnych ćwiczeń z pytaniami i 9 gotowych list do wyboru, 5 profesjonalnych testów osobowości oraz 4 listy kontrolne zadań do zrobienia:

B-jak sprzedać siebie
Pomysł na pracę + 4 bonusy

Kurs online

Pomysł na pracę, którą pokochasz

Kurs składa się z 4 praktycznych części, w których znajdziesz aż 22 lekcje, 5 profesjonalnych testów, 9 tabel do wyboru oraz ponad 50 rożnorodnych ćwiczeń.

 • Odkryjesz mocne strony i predyspozycje zawodowe
 • Poznasz swoje źródła motywacji i radości
 • Stworzysz pomysł na nową, lepszą pracę
 • Zaplanujesz wprowadzenie pomysłu w życie

DODATKOWO 4 BONUSOWE E-BOOKI (wartość 236 zł)

 1. Jak się sprzedać, gdy brakuje Ci doświadczenia
 2. Pokonasz swoje obawy przed zmianą zawodową
 3. Dowiesz się, co zrobić, gdy brakuje Ci kwalifikacji
 4. Lista kontrolna, jak krok po kroku zdobyć nową pracę

Standardowa cena kursu to 397 zł, ale jeśli zdecydujesz się na zakup kursu w ciągu 24 godzin, to zapłacisz 197 zł! – taniej o 200 zł!

Original price was: 397 zł.Current price is: 197 zł.

⏰ Oferta zniknie za:

Dni     Godzin(y)     Minut(y)     Sekund(y)    

Otrzymasz 4 bonusy do kursu

Jeśli zdecydujesz się TERAZ na zakup kursu, dodatkowo otrzymasz te 4 bonusy:

B-jak sprzedać siebie

Wskazówki

Jak się sprzedać, gdy nie masz doświadczenia

Chcesz przejść do nowego zawodu, ale brakuje Ci doświadczenia?

Te wskazówki pomogą Ci nie tylko wykorzystać Twoje dotychczasowe doświadczenie i umiejętności, ale również sprzedać się na rozmowie o pracę.

B-jak pokonać obawy

E-book + ćwiczenia

Jak pokonać obawy przed zmianą pracy

Dzięki wskazówkom zawartym w ebooku zrozumiesz swoje emocje towarzyszące zmianie zawodowej.

Zrobisz ćwiczenia dzięki, którym poradzisz sobie z obawami przed zmianą zawodową i wzmocnisz swoje poczucie własnej wartości

 

Jak aplikować na stanowisko, gdy nie spełniasz wymagań

Wskazówki

Jak aplikować, gdy nie spełniasz wymagań

Dostaniesz konkretne wskazówki, jak aplikować nawet gdy: masz za mało lat doświadczenia zawodowego, brakuje Ci dyplomu, certyfikatu, nie masz formalnego wykształcenia, brakuje Ci określonej umiejętności lub znajomości oprogramowania.

 

B-plan jak zdobyć pracę

Lista kontrolna

Plan, jak zdobyć pracę w nowym zawodzie

Lista kontrolna pozwoli Ci zaplanować krok po kroku wszystkie działania potrzebne do wprowadzenia pomysłu w życie.

Będziesz dokładnie wiedzieć co i kiedy masz zrobić, co pozwoli Ci szybciej zdobyć nowe zajęcie.

 

Najczęściej zadawane pytania

Dowiedz się, jakie pytania najczęściej zadają osoby dołączające do kursu

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Zaraz po zakupie otrzymasz link do platformy z kursem i bonusami. Wszystkie 22 lekcje wideo, ćwiczenia, testy i bonusy są dostępne od razu.

Kurs możesz przerabiać na komputerze, tablecie lub telefonie w dowolnym momencie – wybierasz swój ulubiony sposób nauki.

Możesz więc od razu rozpocząć poszukiwanie nowego pomysłu na siebie!

Na jak długo przyznawany jest dostęp do kursu?

Dostęp do kursu jest przyznawany na rok czasu, by zmobilizować Cię do działania – nie chcesz przecież za rok o tej porze tkwić w tej samej frustrującej pracy, prawda?!

Rok to wystarczająco dużo czasu, by znaleźć pomysł na siebie i podjąć kroki, by wdrożyć go w życie. W kursie jest dokładnie opisane, jak krok po kroku możesz to zrobić.

Czy kurs jest przeznaczony tylko dla kobiet?

Nie! Zwracam się głównie do kobiet, ponieważ to one stanowią większość czytelniczek i społeczności skupionej wokół mojego bloga.

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą znaleźć pomysł na pracę, którą będą uwielbiać. Jeśli nie przeszkadza Ci, że czasami pojawi się forma żeńska w materiałach, to śmiało dołącz do kursu.

Ile czasu potrzeba na przerobienie kursu?

To zależy ile masz czasu 😉

Jeśli zależy Ci na jak najszybszym znalezieniu nowego pomysłu na siebie, to wystarczy, że poświęcisz weekend na przerobienie ćwiczeń i testów.

Zalecam jednak, żeby rozdzielić sobie przerabianie materiałów na 20 – 30 minut dziennie. Najpóźniej w 3-4 tygodnie będziesz mieć dobrze przemyślany pomysł na pracę, którą będziesz uwielbiać.

Jakie wsparcie jest zapewnione podczas kursu?

Kurs jest tak stworzony, by można samemu przejść cały proces szukania nowego pomysłu na siebie.

Jeśli potrzebujesz indywidualnego wsparcia, umów się ze mną na konsultację. Inwestycja w takie spotkanie to 499 zł.

Czy to zadziała jeśli wydaje mi się, że w niczym nie jestem dobra?

Oczywiście, że tak! Jeżeli masz problem z określeniem, w czym jesteś świetna i zastanawiasz się, czy kurs „Pomysł na pracę, którą pokochasz” przyniesie efekty w Twoim przypadku… to mam dla Ciebie świetne wieści! 

Każdy z nas ma unikalne predyspozycje, mocne strony i zdolności, które bez problemu odkryjesz dzięki testom i ćwiczeniom zawartym w kursie.

Nadal się zastanawiasz?

Kurs “Pomysł na pracę, którą pokochasz” będzie dla Ciebie idealny, jeżeli:

Ten kurs jest idealny dla Ciebie:

UTKNĘŁAŚ W POSZUKIWANIU POMYSŁU NA SIEBIE

Próbowałaś sama wymyślić pomysł na nowe zajęcie, ale bez żadnego skutku. W takiej sytuacji kurs „Pomysł na prace, którą pokochasz” będzie dla Ciebie IDEALNY, ponieważ daje Ci sprawdzone narzędzia i metody, które ułatwią znalezienie nowej ścieżki zawodowej

JESTEŚ JUŻ ZMĘCZONA FRUSTRUJĄCĄ PRACĄ

Masz już dość swojej obecnej pracy – czujesz się wypalona i zmęczona. Nie masz siły i czasu, by błądzić. Chcesz skorzystać ze skutecznych metod i sprawdzonego procesu.

JESTEŚ GOTOWA Zainwestować 30 MINUT DZIENNIE NA PRZEJŚCIE LEKCJI W KURSIE

Jesteś świadoma tego, że wskazówki i metody mogą pomóc Ci znaleźć nowy pomysł, ale nic się samo nie zadzieje. Wiesz, że przy niewielkiej ilości zainwestowanego czasu możesz wkrótce być zawodowo w znacznie lepszym miejscu.

ZNASZ SWOJE MOCNE STRONY, ALE NIE DO KOŃCA WIESZ, JAK I GDZIE MOŻESZ JE WYKORZYSTAĆ

Zrobiłaś testy i niby znasz te swoje mocne strony, ale kompletnie nie wiesz komu i do czego mogłyby się przydać? W kursie poznasz grupy zawodowe i środowiska pracy idealnie dopasowane do Twoich mocnych stron.

NIE WIESZ, OD CZEGO ZACZĄĆ ZMIANĘ ZAWODU

Kurs zawiera opis całego procesu szukania nowego pomysłu na siebie. Otrzymasz listę kontrolną zadań, które rok po kroku pokażą Ci, od czego zacząć i jak wdrożyć pomysł w życie

JESTEŚ PODEKSCYTOWANA, ŻE MOŻESZ W KILKU KROKACH ODMIENIĆ SWOJĄ SYTUACJĘ ZAWODOWĄ

Nawet jeśli do tej pory Twoje próby zmiany sytuacji zawodowej kończyły się na niczym, czujesz, że tym razem poukładany proces i sprawdzone narzędzia mogłyby pomóc i ułatwić Ci znalezienie nowego pomysłu zawodowego na siebie.

Podziel się tym, co uwielbiasz!

Każdy z nas jest niepowtarzalny – nie ma drugiej takiej samej osoby jak Ty na świecie!

Masz unikalną konstelację pięknych cech osobowości, predyspozycji i mocnych stron.

Traktuj to jako dar, ale też obowiązek, by znaleźć najlepszy sposób na pokazanie światu swojego wyjątkowego centrum doskonałości.

Z niecierpliwością czekamy, aż wreszcie podzielisz się z nami, tym, co uwielbiasz!

Nie zwlekaj jednak zbyt długo, bo nasz czas na tym świecie jest ograniczony.

To co? Dasz się namówić na podzielenie się swoją niepowtarzalnością i tym, co uwielbiasz?

Dołącz do osób, które uwielbiają swoją pracę!

 

 

Pomysł na pracę + 4 bonusy

Kurs online

Pomysł na pracę, którą pokochasz

Kurs składa się z 4 praktycznych części, w których znajdziesz aż 22 lekcje, 5 profesjonalnych testów, 9 tabel do wyboru oraz ponad 50 rożnorodnych ćwiczeń.

 • Odkryjesz mocne strony i predyspozycje zawodowe
 • Poznasz swoje źródła motywacji i radości
 • Stworzysz pomysł na nową, lepszą pracę
 • Zaplanujesz wprowadzenie pomysłu w życie

DODATKOWO 4 BONUSOWE E-BOOKI (wartość 236 zł)

 1. Jak się sprzedać, gdy brakuje Ci doświadczenia
 2. Pokonasz swoje obawy przed zmianą zawodową
 3. Dowiesz się, co zrobić, gdy brakuje Ci kwalifikacji
 4. Lista kontrolna, jak krok po kroku zdobyć nową pracę

Standardowa cena kursu to 397 zł, ale jeśli zdecydujesz się na zakup kursu w ciągu 24 godzin, to zapłacisz 197 zł! – taniej o 200 zł!

Original price was: 397 zł.Current price is: 197 zł.

⏰ Oferta zniknie za:

Dni     Godzin(y)     Minut(y)     Sekund(y)    

Pin It on Pinterest

Share This