🌟 Odbierz kurs w pakiecie Prosperuj! Rozwiń skrzydła w 2023 roku

👇👇👇

Twój typ osobowości w pracy
Twój typ osobowości w pracy

Kurs online

Twój typ osobowości Enneagram w pracy

Odkryj motywacje, które Cię kształtują i wykorzystaj moc osobowości w pracy!

Kurs składa się z 11 praktycznych części, w których znajdziesz 8 lekcji wprowadzających oraz 14 lekcji dla każdego typu osobowości (razem 134 lekcji wideo i tekstowych w kursie) oraz ćwiczenia do pobrania. Wartość kursu 197 zł

Poznasz motywacje Twojego typu osobowości w pracy

Dowiesz się, co Cię motywuje i zniechęca do pracy. Poznasz wartości, pragnienia i obawy, którymi kieruje się Twój typ osobowości.

Mocne strony i wyzwania Twojego typu osobowości

Otrzymasz listę kilkudziesięciu unikalnych mocnych stron oraz talentów. Otrzymasz wskazówki, jak sobie radzić z wyzwaniami w pracy.

Czynniki satysfakcji z pracy i misja życiowa

Dowiesz się, jakie czynniki wpływają na satysfakcję z pracy dla Twojego typu osobowości. Otrzymasz też listę potencjalnych zajęć i kierunków zawodowych.

Poziom i kierunki rozwoju dla Twojego typu

Dowiesz się, jak Twój typ osobowości zachowuje się na trzech różnych poziomach rozwoju oraz pod wpływem stresu lub rozwoju.

🌟 Odbierz kurs w pakiecie Prosperuj! Rozwiń skrzydła w 2023 roku

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Doradca zawodowy | Coach kariery | Rekruter

Monika Juniewicz-Olejnik

Od ponad 6 lat pomagam moim klientom odkryć, w czym są świetni i zdobyć pracę, która da im więcej radości i satysfakcji.

Przeprowadziłam kilkaset indywidualnych konsultacji, a z moich materiałów edukacyjnych skorzystało już kilkanaście tysięcy osób.

Posiadam ponad 10-letnie praktyczne doświadczenie w HR (zasoby ludzkie) w dużych międzynarodowych firmach, dzięki temu mogłam korzystać z najnowocześniejszych narzędzi i najlepszych praktyk.

Ukończyłam wiele zagranicznych szkoleń coachingowych, psychologicznych, NLP, CBT oraz REBT. 

Stworzyłam moje kursy i e-booki na bazie setek konsultacji indywidualnych z osobami chcącymi w pełni wykorzystywać swój potencjał oraz czerpać satysfakcję z pracy.

 

 

 (…) Rozmowa z Moniką pomogła mi na nowo wytyczyć to co w moim życiu jest najważniejsze i wybrać z tysięcy krążących po mojej głowie pomysłów ten najważniejszy. Zaraz po zakończeniu rozmowy wzięłam się do pracy! I tak w ciągu kilku dni powstała koncepcja mojego nowego biznesu, czyli Wirtualnego Event Managera. (…)

Joanna Dzik | Wirtualny Event Manager

(…) Konsultacje prowadzone na luzie, ale jednocześnie ma się poczucie, że można powiedzieć wszystko. Uważam to za bardzo ważne – nawet, jeżeli mówimy o rzeczach bardziej prywatnych. W ten sposób zwiększymy tylko naszą szansę na osiągniecie celu związanego z oferowaną usługą – tzn. na zdobycie wymarzonej pracy.

Ja dzięki Monice i mojemu własnemu wkładowi zdobyłem. A co z Tobą? Odważysz się na konsultacje, żeby powiedzieć, co Cię boli i wkurza? Ja bym się nie wahał 🙂

Adrian Parafianowicz

Podczas jednej rozmowy z Moniką doprecyzowałam wizję swojej działalności, ustaliłam priorytety i strategię. Zaplanowałam pierwsze kroki, które chcę i mogę wykonać już teraz, aby zacząć to realizować.
Ta rozmowa i to, co dzięki niej zyskałam, przerosło moje wszelkie oczekiwania! (…)

Inga Wiśniewska

© Monika Juniewicz | Regulamin | Polityka Prywatności

Pin It on Pinterest

Share This