Popraw swoje CV

i zdobądź zaproszenie na rozmowę

Sprawdź, co otrzymasz:

Wskazówki, co poprawić w CV

Otrzymasz konkretne wskazówki, co poprawić w Twoich dokumentach aplikacyjnych, żeby uzyskać zaproszenie na rozmowę.

Wskazówki dotyczące profili

Dowiesz się, co powinno koniecznie znaleźć się na Twoich profilach na LinkedIn, GoldenLine i innych social media, żeby zwiększyć Twoją widoczność w sieci.

Lista identyfikacji osiągnięć

Otrzymasz listę, która ułatwi znalezienie osiągnięć w Twojej historii zawodowej.

Wskazówki, jak napisać LM

Otrzymasz konkretne wskazówki, jak napisać list motywacyjny, żeby wyróżnić się wśród kandydatów i zwrócić zainteresowanie rekrutera i menedżera.

Przykłady prezentowania osiągnięć

Dostaniesz listę z przykładami, dzięki którym z łatwością zaprezentujesz swoje wszystkie osiągnięcia zawodowe, które pokażą Twoje kompetencje.

Lista wyrazów do osiągnięć i zadań

Otrzymasz listę wyrazów, które ułatwią opisanie zadań i osiągnięć w CV, dzięki czemu szybko poprawisz swoje CV.

★★★★★

“Polecam serdecznie Monikę, cały proces przebranżowienia był dobrze zbadany pod kątem predyspozycji do przejścia w rolę testera oprogramowania. Później cały czas mogłem polegać na jej kontakcie mailowym, który dawał mi cenne wskazówki.

Przy realizacji już aplikacji do poszczególnych firm konsultacja CV nie tylko ją uatrakcyjniła ale spowodowała że po miesiącu od konsultacji dostałem pracę jako Junior QA Specialist.

Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci w tej drodze to myślę, że Monika jest właściwą osobą 🙂”

Tomasz

Cześć, jestem Monika

Jestem Konsultantką Kariery, Certyfikowanym Doradcą Zawodowym i Headhunterem.

Od ponad 10 lat prowadzę z sukcesami procesy rekrutacyjne w Polsce i Europie.

Wspieram w odkrywaniu potencjału zawodowego – mocnych stron, zdolności, predyspozycji, po to żeby osiągać sukcesy, zarabiać więcej i czerpać satysfakcję z pracy.

Jeśli przygotowujesz się do zmiany pracy pomogę Ci poprawić dokumenty aplikacyjne w taki sposób, żeby zwiększyć szanse na zaproszenie do rozmowy o pracę.

Konsultacja odbywa się drogą mailową, dzięki czemu w dowolnym miejscu i dogodnym dla Ciebie czasie możemy omówić jak możesz poprawić swoje dokumenty, żeby jak najlepiej zaprezentować Twoje doświadczenie i osiągnięcia przed przyszłym pracodawcą.

Szczerze polecam konsultacje u Moniki! Dzięki rozmowom z Moniką już wiem, w jakim kierunku mam dalej iść.

Dostałam bardzo konkretne, cenne i praktyczne wskazówki jak pokierować dalszą karierą aby zrealizować zawodowe marzenia. Nieoceniona pomoc przy poprawianiu aplikacji i tworzeniu profilu zawodowego 🙂  Wysłucha, doradzi i wspiera do momentu aż poczujesz się pewnie w danym temacie. Daje ogromną motywację do działania i cały czas pozostaje w kontakcie 🙂  Monika Dziękuję <3

Małgorzata Zmysłowska

Jak to działa:

Twoja inwestycja:

Popraw CV i

zdobądź zaproszenie na rozmowę!

Pin It on Pinterest

Share This