Popraw swoje CV

i zdobądź zaproszenie na rozmowę

Sprawdź, co otrzymasz:

Wskazówki, co poprawić w CV

Otrzymasz konkretne wskazówki, co poprawić w Twoich dokumentach aplikacyjnych, żeby uzyskać zaproszenie na rozmowę.

Wskazówki dotyczące profili

Dowiesz się, co powinno koniecznie znaleźć się na Twoich profilach na LinkedIn, GoldenLine i innych social media, żeby zwiększyć Twoją widoczność w sieci.

Lista identyfikacji osiągnięć

Otrzymasz listę, która ułatwi znalezienie osiągnięć w Twojej historii zawodowej.

Wskazówki, jak napisać LM

Otrzymasz konkretne wskazówki, jak napisać list motywacyjny, żeby wyróżnić się wśród kandydatów i zwrócić zainteresowanie rekrutera i menedżera.

Przykłady prezentowania osiągnięć

Dostaniesz listę z przykładami, dzięki którym z łatwością zaprezentujesz swoje wszystkie osiągnięcia zawodowe, które pokażą Twoje kompetencje.

Lista wyrazów do osiągnięć i zadań

Otrzymasz listę wyrazów, które ułatwią opisanie zadań i osiągnięć w CV, dzięki czemu szybko poprawisz swoje CV.

Miałam dziś okazję wziąć udział w konsultacjach Moniki – polecam gorąco! <3 Spotkanie bardzo konkretne, otworzyło mi oczy na kilka tematów i dało do myślenia. Monika to bardzo ciepła, pozytywna osoba, słucha potrzeb rozmówcy, dopytuje, pomaga w poszukiwaniu przyczyn, daje celne wskazówki i umiejętnie nakierowuje na różne rozwiązania. Jest szczerze zainteresowana podejmowanym tematem, a do tego profesjonalna i pełna dobrej energii 🙂 Monika, bardzo dziękuję Ci za spotkanie! Zachęcam do korzystania z konsultacji, naprawdę warto! <3 
Irena Powroźnik | www.irenapowroznik.pl

Cześć, jestem Monika

Jestem Konsultantką Kariery, Certyfikowanym Doradcą Zawodowym i Headhunterem.

Od ponad 10 lat prowadzę z sukcesami procesy rekrutacyjne w Polsce i Europie.

Wspieram w odkrywaniu potencjału zawodowego – mocnych stron, zdolności, predyspozycji, po to żeby osiągać sukcesy, zarabiać więcej i czerpać satysfakcję z pracy.

Jeśli przygotowujesz się do zmiany pracy pomogę Ci poprawić dokumenty aplikacyjne w taki sposób, żeby zwiększyć szanse na zaproszenie do rozmowy o pracę.

Konsultacja odbywa się drogą mailową, dzięki czemu w dowolnym miejscu i dogodnym dla Ciebie czasie możemy omówić jak możesz poprawić swoje dokumenty, żeby jak najlepiej zaprezentować Twoje doświadczenie i osiągnięcia przed przyszłym pracodawcą.

Szczerze polecam konsultacje u Moniki! Dzięki rozmowom z Moniką już wiem, w jakim kierunku mam dalej iść. Dostałam bardzo konkretne, cenne i praktyczne wskazówki jak pokierować dalszą karierą aby zrealizować zawodowe marzenia. Nieoceniona pomoc przy poprawianiu aplikacji i tworzeniu profilu zawodowego 🙂  Wysłucha, doradzi i wspiera do momentu aż poczujesz się pewnie w danym temacie. Daje ogromną motywację do działania i cały czas pozostaje w kontakcie 🙂  Monika Dziękuję <3
Małgorzata Zmysłowska | Pracownia Kreatywnego Biznesu

Jak to działa:

Twoja inwestycja:

Popraw CV i

zdobądź zaproszenie na rozmowę!

Pin It on Pinterest

Share This