Wybierz nowy 

kierunek zawodowy

Podczas jednej konsultacji wybierzesz właściwy kierunek zawodowy

i ustalisz pierwsze kroki w kierunku pracy,

która pozwoli Ci się rozwijać i cieszyć życiem

Cześć, jestem Monika

Jestem Konsultantką Kariery, Certyfikowanym Doradcą Zawodowym i Headhunterem.

Dla kobiet, które są na rozdrożu zawodowym stworzyłam konsultacje, które pozwalają wybrać nowy kierunek zawodowy.

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu i wszechstronnej wiedzy z zakresu zasobów ludzkich, doradztwa zawodowego oraz rynku pracy opracowałam autorski Audyt Zawodowy.

Dzięki temu określisz swój profil zawodowy, potwierdzisz swoje mocne strony oraz uświadomisz sobie, jakie masz możliwości na rynku.

Setki przeprowadzonych spotkań z klientkami pozwoliło mi ułożyć strukturę konsultacji i tak dobrać odpowiednie narzędzia, żebyś mogła wybrać dla siebie optymalny kierunek zawodowy.

Pracuję przez Skype dzięki czemu w dowolnym miejscu i dogodnym dla Ciebie czasie możesz omówić kierunki, które umożliwią Ci dalszy rozwój.

Kiedy umówiłam się na konsultację z Moniką Juniewicz byłam w zawodowej rozterce. Nie wiedziałam jaki kierunek mam obrać, czy skupić się na pracy dla kogoś, czy tylko na własnym biznesie.

Rozmowa z Moniką pomogła mi na nowo wytyczyć to co w moim życiu jest najważniejsze i wybrać z tysięcy krążących po mojej głowie pomysłów ten najważniejszy. Zaraz po zakończeniu rozmowy wzięłam się do pracy! I tak w ciągu kilku dni powstała koncepcja mojego nowego biznesu, czyli Wirtualnego Event Managera.

Teraz pomagam kobietom w organizacji ich własnych szkoleń, konferencji, czy spotkań, a ja mam pracę, która daje mi możliwość łączenia moich pasji, zainteresowań, mocnych stron i umiejętności. Polecam Monikę każdemu kto stanął na rozstaju dróg swojej kariery nie wie jak wybrać najlepszą drogę.

Joanna Dzik | Wirtualny Event Manager

Sprawdź, co otrzymasz:

Wybierzesz nowy kierunek

Wybierzesz jeden kierunek, który będzie zgodny z tym, co Cię interesuje, w czym jesteś dobra i co jest dla Ciebie ważne. Dzięki temu łatwiej określisz zajęcie, które da Ci spełnienie i satysfakcję.

Zweryfikujesz swoje pomysły

Każdy ze swoich pomysłów zweryfikujesz z doświadczonym doradcą zawodowym. Podczas rozmowy uzyskasz wskazówki dopasowane konkretnie do Twojej sytuacji.

Poznasz swoje możliwości

Poznasz swoje możliwości i obszary, w których będziesz mogła się realizować i osiągnąć satysfakcję zawodową i finansową.

Określisz swój profil zawodowy

Określisz swój profil zawodowy i dowiesz się, w jakich zawodach najlepiej wykorzystasz swój potencjał. Znając swoje możliwości będziesz poruszać się pewniej i skuteczniej na rynku pracy.

Poznasz swoje predyspozycje

Potwierdzisz swoje naturalne predyspozycje testami dołączonymi do konsultacji. Uświadomisz sobie swoje mocne strony, które dodadzą Ci siły i pewności do działania.

Ustalisz pierwsze kroki

Określisz, jakie kroki możesz zrobić, więc od razu po rozmowie będziesz mogła działać z energią

Podczas jednej rozmowy z Moniką doprecyzowałam wizję swojej działalności, ustaliłam priorytety i strategię. Zaplanowałam pierwsze kroki, które chcę i mogę wykonać już teraz, aby zacząć to realizować. Ta rozmowa i to, co dzięki niej zyskałam, przerosło moje wszelkie oczekiwania!
Monika jest przesympatyczną, ciepłą osobą. Potrafi skutecznie pomóc w dotarciu do sedna.

Inga Wiśniewska | www.poliglotawkilkukrokach.pl

Jak to działa:

Co zawiera konsultacja:

Audyt Zawodowy

Testy predyspozycji

profil zawodowy

wszechstronne wsparcie

Wybierz NOWY KIERUNEK:

Dołącz do zadowolonych dziewczyn

i ciesz się satysfakcjonującą pracą i życiem

Share This